Avaldatud: 19. aprill 2024
Kategooria: Kõmu / Siseuudised / Uudised

Hollandi kohus käskis pokkeritubadel maksta tagasi kahele mängijale kaotused summas 400 000 eurot

Hollandi kohus käskis pokkeritubadel maksta tagasi kahele mängijale kaotused summas 400 000 eurot

Hollandi kohus langetas sel nädalal otsuse, milles käskis Bwinil ja PokerStarsi pokkeritoal tagastada kahele mängijale kaotused summas üle 400 000 euro, kirjutab Hollandi üks suuremaid päevalehti De Telegraaf.

Otsuse aluseks on, et mõlemal hasartmänguoperaatoril puudus kahjude toimumise ajal korrektne Hollandi hasartmängulitsents ja seetõttu pakuti hasartmänge ebaseaduslikult. Kohtu hinnangul muutis see operaatori ja mängija vahelised kasutuslepingud - ja tingimused õigustühiseks ja kehtetuks.

Mängijate kaotused

Kohtuasi algatati kahe mängija poolt, kes kaotasid operaatorite juures vahemikus 2006 kuni 2021.

Üks mängija, kes oli pärit Hollandi Staphorsti väikelinnast, kaotas 187 000 eurot aastatel 2018 ja 2019 Bwinis erinevaid hasartmänge mängides.

Teine mängija Almelo linnast Hollandist, kes mängis aastatel 2006 kuni 2021 PokerStarsis ja kaotas sel perioodil 217 000 eurot.

Mõlemal operaatoril ei olnud sel perioodil seaduslikku alust pakkuda Hollandis hasartmänge ja see sai ka otsuse määramisel mõjuvaks.

Loob ohtliku pretsedendi

Operaatorid väitsid, et nõue nende vastu on alusetu, sest kaotatud summasid ei saanud omale operaatorid, vaid mängijad kaotasid raha teistele mängijatele, kuid otsust see ei muutnud, kirjutab PokerStrategy.

Praegune otsus seab ohtliku pretsedendi kõikidele hasartmänguoperaatoritele, mis tegutsesid Hollandis aastatel 2006 kuni 2021, sest mängijad, kes sel perioodil kaotasid, võivad kasutada seda kaasust hüvitiste nõudmiste alustamiseks.

Otsuse järgi peab PokerStars tagastama Almelost pärit mängijale 230 705 eurot, millele lisanduvad intressid ja kohtukulud. Samal ajal on Bwin määratud tagastama 187 622 eurot, koos intresside ja kohtukuludega.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.