Avaldatud: 21. november 2012
Kategooria: Uudised

Full Tilt pokkeritoa mängijate aktiivsus langustrendis

Full Tilt poker VIP programm

Võrreldes esimese tegutsemisnädalaga on Full Tilt pokkerituba kaotanud praeguseks 20% oma mängijatest. Mängijate arv on langenud 8000 pealt 6400-ni.

PokerScout.com andmetel raugeb kampaaniate, uute ideede ja mängude esmatorm reeglina kolme kuni nelja nädala jooksul. Seetõttu võib väita, et järgmise nädala tulemused on need, mis eeldatatavalt määravad FTP edasised mängijaarvud.

Siiski võib lugeda Full Tilt üldist mängijate aktiivsust väga heaks, sest hetkel asutakse maailmas pokkeritubade arvestuses teisel kohal  olles  üle kahe korra suurem, kui lähim konkurent – iPoker, mida edestatakse keskmiselt 4000 mängijaga.

Pärast Full Tilt avanemist on teised operaatorid kaotanud osakese oma mängijate aktiivsusest. PokerStars on pidanud loovutama 2% rahalaua mängijatest, PartyPoker 6% ja iPoker 7%.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal