Subscription

Collapse

Profile Sidebar

Collapse
nummar
nummar
Õpihimuline Mängur
Viimase tegevuse aeg: 10.11.12, 09:57
Joined: 17.05.09
Location:
  • Subscribed
Clear All
new posts
4tabling 200nl part 1 (Topic in the Õppevideod forum)
29.09.10, 14:23
600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng? (Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
24.05.10, 15:19
Build up 50NL -> z500 (Topic in the Pokkeripäevikud forum)
10.04.18, 13:41
DaBeat pakub stake (Topic in the Stake/Diili Küsimine/Pakkumine forum)
17.03.10, 18:52
Ehk on keegi nõus sharema... (Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
17.11.10, 12:41
Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses] (Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
18.02.16, 08:47
Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile (Topic in the Stake/Diili Küsimine/Pakkumine forum)
28.02.10, 09:38
I'm grindin to make a mill-ion [NL10 6max] (Topic in the Pokkeripäevikud forum)
05.09.11, 20:38
Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele (Topic in the Stake/Diili Küsimine/Pakkumine forum)
03.03.10, 06:23
KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega (Topic in the Pokkeripäevikud forum)
05.09.10, 21:25
No new updates in subscriptions...
User has no subscribers to display...
Working...