Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

    Kell 20:00 algab starsis turniir, 5,5$ 20k guaranteed, tourney id 288010425

    Nõus steikima 8 inimest, steigi nõudmisel: statsid, vähemalt 100 postitust siin foorumis :)

    Tuju on hea, niiet diil igas kohas, kus lõpetad, tahaks tagasi saada steigiks antud summa + 50% võidust, seega 50:50 + steigitud summa.

    Ah jah steiki on aega nõuda kuni kella 17:45-ni
    Ah jah veel: kes soovib, kindlasti öelda oma starsi nick ja... asukohalinn :)
    Ah jah veel üks asi: kõik need, kes mängivad, kindlasti võiks sujuvalt ülevaateid kirjutada, kuidas läheb, et teistel (ja ka mul) põnev oleks)... kui peaks (enne finaal lauda :D) välja lendama, siis käsi, millega :)

    ps, topicusse läks trükiviga sisse, aga see selleks
    Last edited by Rahapada; 26.02.10, 10:44. Põhjus: krdi düsgraaf :D
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #2
    Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

    do me do me

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

      kui lubad, et su eilne eksimus ei sega tänast mängu siis why not, user, plx?

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #4
        Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

        krt mis eksimus see oli. mingi faken donkamendil vend pushis sellisel boardil.. :P enive

        deuce7preAI

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #5
          Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

          ok 1. on olemas, kui loeng läbi saab, kannan raha
          saada veel 7 kohta

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #6
            Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

            olavike võib ka proovida :)
            PS: olavike (Tartu)

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

              2 olemas

              deuce7preAI
              olavike

              kuna sattusin massiloengusse, siis on ühendus, massiliste läpparite tõttu, nii perses, et ma parema meelega ei kasutaks hetkel ... igasugu raha kandeid... kindlasti kannan raha üle :)

              6 kohta vaba

              Comment

              • Muckyourcards
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2009
                • 352

                #8
                Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                Pakun ennast ka välja.
                Sain hommikul jala kipsi, õhtul pidi tegelt peole minek olema :D

                E36 yeah /Tallinn

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                  kuda sa kipsi said? kas kasutaja ongi tõesti selline "E36 yeah" (mu taeda stars tühikuid ei luba ju?)

                  edit: kirjutasin ühe täienduse algposti
                  Last edited by Rahapada; 26.02.10, 10:44.

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #10
                    Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                    Jep, tühikuga . Saab ikka minuarust.
                    Väänasin liigakõvasti välja hommikul bussipeale joostes.
                    2 nädalat kipsi

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                      3 olemas

                      deuce7preAI
                      olavike
                      E36 yeah

                      5 kohta vaba

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                        pakun kh ennast siis, aga starsis vist turniire väga mänginud pole, aga kasutaja TennoM

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                          oleks ka huvitatud. juhul kui kandidatuur läbi läheb, kas siis selline asi oleks võimalik, et kinnitaks seda kella 6 paiku? nimelt ei ole praegu 100% kindel, et õhtu vaba on.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #14
                            Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                            1745 on viimane kella-aeg

                            4 olemas

                            deuce7preAI
                            olavike
                            E36 yeah
                            TennoM

                            võimalik kandidaat, rahvavaenlane
                            kui keegi üle pakub, saab endale...

                            seega laias laastus 4 kohta vaba

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Hea-tujuline steikimine Starsi, kell 20:00 algavale 20k guarrile

                              lool kahju et mul pole 100 posti täis:D

                              Comment

                              Working...