Kell 20:00 algab starsis turniir, 5,5$ 20k guaranteed, tourney id 288010425
Nõus steikima 8 inimest, steigi nõudmisel: statsid, vähemalt 100 postitust siin foorumis :)
Tuju on hea, niiet diil igas kohas, kus lõpetad, tahaks tagasi saada steigiks antud summa + 50% võidust, seega 50:50 + steigitud summa.
Ah jah steiki on aega nõuda kuni kella 17:45-ni
Ah jah veel: kes soovib, kindlasti öelda oma starsi nick ja... asukohalinn :)
Ah jah veel üks asi: kõik need, kes mängivad, kindlasti võiks sujuvalt ülevaateid kirjutada, kuidas läheb, et teistel (ja ka mul) põnev oleks)... kui peaks (enne finaal lauda :D) välja lendama, siis käsi, millega :)
ps, topicusse läks trükiviga sisse, aga see selleks
Nõus steikima 8 inimest, steigi nõudmisel: statsid, vähemalt 100 postitust siin foorumis :)
Tuju on hea, niiet diil igas kohas, kus lõpetad, tahaks tagasi saada steigiks antud summa + 50% võidust, seega 50:50 + steigitud summa.
Ah jah steiki on aega nõuda kuni kella 17:45-ni
Ah jah veel: kes soovib, kindlasti öelda oma starsi nick ja... asukohalinn :)
Ah jah veel üks asi: kõik need, kes mängivad, kindlasti võiks sujuvalt ülevaateid kirjutada, kuidas läheb, et teistel (ja ka mul) põnev oleks)... kui peaks (enne finaal lauda :D) välja lendama, siis käsi, millega :)
ps, topicusse läks trükiviga sisse, aga see selleks
Comment