Steikimis päevik sai läbi ja kuna mind positiivselt üllatas kui väga mind motiveeris päeviku pidamine, siis mõtlesin, et ehk jäängi seda pidama.
Peamiseks mänguks on siis NL50 HU ja enamasti olen donk ja mängin vaid bumidega s.t. regularidega jännata ei viitsi, kuna EEK/h suhe on märkimisväärselt väiksem.
Peale põhimängu mängin ka MTT turniire (NLHE, PLO, you name it, oleneb tildist), mille buyinid varieeruvad $3-$250, see oleneb taaskord sellest kui tildis ma antud hetkel olen.
Siia hakkan siis postitama huvitavamaid käsi ja tulemusi, et ei peaks pidevalt risustama strateegiafoorumit.
Trackinud olen oma NL50 täpselt nädal aega ja esalgne graafik:
Peamiseks mänguks on siis NL50 HU ja enamasti olen donk ja mängin vaid bumidega s.t. regularidega jännata ei viitsi, kuna EEK/h suhe on märkimisväärselt väiksem.
Peale põhimängu mängin ka MTT turniire (NLHE, PLO, you name it, oleneb tildist), mille buyinid varieeruvad $3-$250, see oleneb taaskord sellest kui tildis ma antud hetkel olen.
Siia hakkan siis postitama huvitavamaid käsi ja tulemusi, et ei peaks pidevalt risustama strateegiafoorumit.
Trackinud olen oma NL50 täpselt nädal aega ja esalgne graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


, 5
, 2

Comment