600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

    Kommentaarid

    Eile tegime kolmekesi (tegelt isegi neljakesi, sest natuke vintis ESTPatrick tuterdas ka vahepeal ringi ja andis nõu) - mina, atsetoon ja -andres- sessi ning jõime samal ajal mõrnaja viina. Totsid vahtisid vahelduva eduga pornot ja jalkut :)

    Vastastega spetsiiflist ajalugu ei ole. BTN on kindlasti fish, CO-d ei tea - ainult 14 kätt tema kohta, nimeks on FiShCoAch. PTR statistikat ei saanud vaadata kuna otsingud said otsa ning seetõttu ärge PTR statistikat käe analüüsi juures kasutage.



    Käsi
    Full Tilt Poker $600.00 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $660.00
    BB: $621.90
    UTG: $602.50
    UTG+1: $317.30
    MP: $600.00
    CO: $675.00
    BTN: $493.05

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with 5 K
    1 fold, UTG+1 calls $6, MP calls $6, CO calls $6, BTN calls $6, Hero calls $3, BB checks

    Flop: ($36.00) T Q 5 (6 players)
    Hero checks, BB checks, UTG+1 checks, MP checks, CO bets $24.00, BTN calls $24, Hero
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

    Tõenäoliselt hiljem postitan ka käe teise osa.

    Comment

    • Arcticman
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 208

      #3
      Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

      mõrnaja on nuts

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #4
        Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

        flat only play pole?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

          Mina küsin seda Teie käest

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

            Olen kõiges pisike kalake, aga no tõesti ei näe võimalust siin kätt bluffiks pöörata, flattimine ei saa ju mitte mingil juhul -EV sellises kohas olla...vähemalt mulle ei jõua ajudeni, kuidas saaks. Ja FE tundub ka 0 lähendane olevat, liiga kirju flop, liiga palju rahvast...

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #7
              Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

              I say
              tal mingi 2 paari taoline hand , ehk QTs limpis , kuna aga nõnda palju rahvast potis, siis peale 3. poti tulekut ei pruugi valuet saada, kuna siis nii obvoius et 1 kes callib maha on FD.
              Fold
              Last edited by WIN; 23.05.10, 17:54. Põhjus: unustasin öelda

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                Algselt postitas WIN Vaata postitust
                I say
                tal mingi 2 paari taoline hand , ehk QTs limpis , kuna aga nõnda palju rahvast potis, siis peale 3. poti tulekut ei pruugi valuet saada, kuna siis nii obvoius et 1 kes callib maha on FD.
                Fold
                Kahe paari vastu all-in minnes (eeldates, et ta alti callib) on +EV mäng.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Olen kõiges pisike kalake, aga no tõesti ei näe võimalust siin kätt bluffiks pöörata, flattimine ei saa ju mitte mingil juhul -EV sellises kohas olla...vähemalt mulle ei jõua ajudeni, kuidas saaks. Ja FE tundub ka 0 lähendane olevat, liiga kirju flop, liiga palju rahvast...

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #10
                    Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kahe paari vastu all-in minnes (eeldates, et ta alti callib) on +EV mäng.
                    =)

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #11
                      Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                      Foldida siin küll ei tohi @WIN
                      ranka nagunii flattis, näita turni juba:P
                      flop on surnud teema minu jaoks ...

                      Comment

                      • andreest6
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 68

                        #12
                        Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kommentaarid

                        Eile tegime kolmekesi (tegelt isegi neljakesi, sest natuke vintis ESTPatrick tuterdas ka vahepeal ringi ja andis nõu) - mina, atsetoon ja -andres- sessi ning jõime samal ajal mõrnaja viina. Totsid vahtisid vahelduva eduga pornot ja jalkut :)

                        Vastastega spetsiiflist ajalugu ei ole. BTN on kindlasti fish, CO-d ei tea - ainult 14 kätt tema kohta, nimeks on FiShCoAch. PTR statistikat ei saanud vaadata kuna otsingud said otsa ning seetõttu ärge PTR statistikat käe analüüsi juures kasutage.



                        Käsi
                        Full Tilt Poker $600.00 No Limit Hold'em - 7 players
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        Hero (SB): $660.00
                        BB: $621.90
                        UTG: $602.50
                        UTG+1: $317.30
                        MP: $600.00
                        CO: $675.00
                        BTN: $493.05

                        Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with 5 K
                        1 fold, UTG+1 calls $6, MP calls $6, CO calls $6, BTN calls $6, Hero calls $3, BB checks

                        Flop: ($36.00) T Q 5 (6 players)
                        Hero checks, BB checks, UTG+1 checks, MP checks, CO bets $24.00, BTN calls $24, Hero
                        Teemast kyll mööda, aga kas Ranka ei pidanud see kuu kaine olema:D?

                        Comment

                        • pukkmaster
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 126

                          #13
                          Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                          "SURPRISE BUTTSEX" ning 100$ sinu PokerStarsi kontole...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                            Ärge ajage seda teemat OT-ks RB prod :P Rahakoha pealt on nii, et selle sai omale ok2aa. Kirjutan kunagi blogis, kui viitsin või miskit huvitavat kirjutada.

                            Comment

                            • nummar
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 322

                              #15
                              Re: 600NL: Combotõmme familypotis. Mis on flopi mäng?

                              tõstaks 87 peale, kuid samas call pole ka paha

                              Comment

                              Working...