Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #1

    Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    Pakun steiki õhtustele GTD turnadele starsis. Kasum jaotuks 40/60 minu kasuks ning FT puhul 50/50. Steigitav kannab tagasi vastava osa kasumist + steigi summa.
    Pakun steiki järgnevatele turnadele:

    20:00 EET $5+0.50 NL Hold'em 20kGTD
    20:40 EET $2.20 NL Hold'em turbo 8kGTD

    Steiki annan vähemalt viiele inimesele, kuid see arv võib suureneda. Kandidaatidel paluks esitada statsid. Vajadusel võin steigitavat varustada tournament idicatoriga.
    Ma nüüd mõneks tunniks linna, kui tagasi jõuan, tahaks juba actionit näha

    Ilusat Vabariigi aastapäeva kõigile!
    Last edited by makz; 24.02.10, 11:45.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    Kuidas 50/60 kasumijaotus välja näeb?

    Comment

    • HouseOfAces
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 69

      #3
      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

      Oleks soov mängida 20:00 EET $5+0.50 NL Hold'em 20kGTD
      Kasutajanimi starsis coxswain777

      OPR: http://officialpokerrankings.com/pok...D3A9F.html?t=2

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #4
        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Kuidas 50/60 kasumijaotus välja näeb?
        40/60
        fixed my post.

        Oleks soov mängida 20:00 EET $5+0.50 NL Hold'em 20kGTD
        Kasutajanimi starsis coxswain777

        OPR: http://officialpokerrankings.com/pok...D3A9F.html?t=2
        Kannan kohe raha üle.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

          Pm saatsin.
          Last edited by Jennifer; 24.02.10, 13:29.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #6
            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

            Ma võtaks ka osa. Olen starsis ainult WBCOOP mänginud seega statse pole, aga kui huvitatud siis pm annan kasutaja

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

              võtaks kah osa, aga kuna trios mänginug, siis pole kah statse näidata. PM annan kasutaja.

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #8
                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                Saatsin PM :)

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                  panin ka PM teele :)

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                    PM saadetud.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                      Saatsin pm

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #12
                        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                        mis see pm on mingi uus mood we?

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #13
                          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                          Kui pm saata, siis pole ju siia vaja spämmida, et saatsin PM, ta näeb seda isegi ju.

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #14
                            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                            Paljud tahavad oma statsidega anonüümseks jääda jne. Arusaadav ju tegelikult.
                            Ok, ma hakkan nüüd kandidaate läbi vaatama.

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #15
                              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                              Panin rahad teele järgmistele kasutajatele:

                              20:00 EET $5+0.50 NL Hold'em 20kGTD

                              HouseOfAces(mängib homme, nagu me eraldi kokku leppisime)
                              IamAllin
                              rahvavaenlane
                              flipmachine


                              Need olid need kasutajad, kes soovisid spetsiaalselt sellele turnale steiki, või tegin valiku tulemuste järgi.


                              Paljud olid väga tagasihoidlikud, kuid kuna küsija suu pihta ei lööda ja proovimine on juba pool võitu, siis annaks hea meelega kõigile võimaluse. Ainuke jama ongi selles, et mu eelarve lubaks teisi steikida $2.20 turnale. Kes selle pakkumisega nõus on, andke siin teemas teada ja panen rahad teele.

                              Comment

                              Working...