Subscription

Collapse

Profile Sidebar

Collapse
wanapagan
wanapagan
Õpihimuline Mängur
Viimase tegevuse aeg: 12.12.15, 12:59
Joined: 31.12.10
Location:
  • Subscribed
Clear All
new posts
25 NL TPGK vs fish kehv kaart riverisse, optimaalseim mäng? (Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
18.10.11, 18:51
25NL: niti EP 3b vs minu KK (Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
14.07.11, 10:20
2NL (9h,9c); vastane limbib ja shoveb üle minu tõste. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
07.02.12, 21:27
2NL C-bet call/river donkbet (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
03.07.11, 23:37
3,50$ 45man @stars II (Topic in the Turniirimängijate Foorum forum)
17.10.11, 08:27
6max nurgake (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
26.07.15, 22:39
A4 kaks paari. Palju panustame? (Topic in the Heads-Up'i Mängijate Foorum forum)
31.08.11, 12:29
AJs; CO 12,5bb vastane shoveb (Topic in the Turniirimängijate Foorum forum)
28.06.11, 09:16
Älli fuck up (Topic in the Pettused ja Petturid forum)
23.07.12, 17:43
Amatööri 2nl liin. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
17.07.11, 03:07
No new updates in subscriptions...
User has no subscribers to display...
Working...