A4 kaks paari. Palju panustame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    A4 kaks paari. Palju panustame?

    Vastane jällegi kaotav mängija kuskilt ida euroopast. Oli mõni käsi tagasi oma stacki mulle bluffinud J-high käega. Reade veel ei olnud peale selle, et üle keskmise agro oli ning panustas alati kui ette chekkida talle. Käsi siis selline ning küsimus kas shove on ok või peaks vähem panema ning järgmise tänava võtma?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (BB) ($97.35)
    SB ($53)

    Preflop: Hero is BB with 4, A
    SB bets $1.25, Hero calls $1

    Flop: ($3) A, 4, 3 (2 players)
    Hero bets $2, SB raises $5.40, Hero raises $93.85 (All-In), SB calls $46.10 (All-In)

    Turn: ($106) K (2 players, 2 all-in)

    River: ($106) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $106
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: A4 kaks paari. Palju panustame?

    Vähem ikka. Eriti veel kui alles ennast tühjaks bluffinud.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: A4 kaks paari. Palju panustame?

      Kui palju oleks vaja, et tal oleks kahjumlik drawida masti ntx?

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #4
        Re: A4 kaks paari. Palju panustame?

        raise ~18 ja saad turnis shoveda

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #5
          Re: A4 kaks paari. Palju panustame?

          Kas tasub kätt nii kiiresti üldse mängida ?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: A4 kaks paari. Palju panustame?

            Donkbet on halb. Kui sa tahad oma mängus donkbetti kasutada (ei ole suur viga seda high-stakesini üldse mitte kasutada) siis tee seda nt J8-ga Q98 boardil, 65dd 'ga K43ccc boardil jne, kus sul on equityt, aga sa ei taha C/C 'da ega C/R 'ida väga ja kui raise saad on otsus lihtne (muidugi kui vastane adjustib ja hakkab su donkbette sitaks raisema siis donkbeti nutsiga).

            Shove on ka halb. Anna vastasele võimalus drawiga omakorda bluffida, ma raiseks ~ $15 peale, vastasel siis ilus stack järgi millega omakorda otsa panna.

            Comment

            Working...