25NL: niti EP 3b vs minu KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    25NL: niti EP 3b vs minu KK

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1368763
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: $27.12 11/9/2.6/3b: 2.6, 3b EP-lt 20-st 0, 3b MP-lt 45-st 0, 875 kätt
    UTG+2: $26.30
    MP1: $30.44
    MP2: $26.30
    CO: $14.49
    BTN: $10.00
    SB: $37.06
    Hero (BB): $25.00
    UTG: $37.69 13/10/inf 35 kätt

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K K
    UTG raises to $1, UTG+1 raises to $2.75, 6 folds, Hero calls $2.50, UTG calls $1.75

    Flop: ($8.35) 4 J 4 (3 players)
    Hero checks, UTG checks, UTG+1 bets $5.50, Hero ?!!!


    Kas commitin ennast flopil ära sellise niti vastu ? Keegi foldiks pre ? Imo järele mõeldes on fold pre kõige õigem otsus. See peaks nagu ehe musternäide olema olukorrast, kus pre KK fold on õige, või mis ?
    Last edited by virukunn; 12.07.11, 13:23.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

    Lühidalt öeldes ei.
    Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      Lühidalt öeldes ei.
      Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.
      Aga miks ? UTG+1 3betib UTG niti 4x avangut (ja tema 3b sample EP-MP on NULL), ning UTG on veel tegutsemata. Isegi kui ta 3betib sealt miskipärast QQ+/AK, siis ainuke käsi tema cbeti ranges mida ma biidin oleks QQ, ja UTG on jällegi tegutsemata.

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #4
        Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Lühidalt öeldes ei.
        Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.
        kas sa natukene liiga optimist ei ole, et sellises kohas oma nuppe hakata pre sisse ajama? mis käsi sa loodad näha utg+1 käes, kui pre nuppud sisse lähevad?

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

          Kas sa tõesti arvad, et ainult AA on käsi mida 3betib? Kindlasti on see osa rangest, kuid range on ikka QQ+AK+ ning sellest ongi ainult AA mis sind biidib.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            kuid range on ikka QQ+AK+
            Kust sa tead ?

            Comment

            • wanapagan
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 310

              #7
              Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

              Paned Provokeri väljatoodud käed PokerStovei ja näed, et 2.6% tema väljatoodud käte näol on see kõige loogilisem.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                Paned Provokeri väljatoodud käed PokerStovei ja näed, et 2.6% tema väljatoodud käte näol on see kõige loogilisem.
                Omg captain obvious, sinu arust 3betivad kõik igalt positsioonilt igat mängijat täpselt sama rangega ? EP 3bet on 20 korra peale 0. Ja miks ta peaks niti UTG avangut sama rangega 3bettima kui fishi CO avangut BTN-ilt näiteks ?

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                  hero ei foldi kunne vaid saab rahad sisse ja näeb enda vastas ässasi ning ütleb "FML"

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #10
                    Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    Kas sa tõesti arvad, et ainult AA on käsi mida 3betib? Kindlasti on see osa rangest, kuid range on ikka QQ+AK+ ning sellest ongi ainult AA mis sind biidib.
                    3bettida võib ta QQ+,AK, kuid kui sa 4betid, siis sa arvad, et selline nit stackib ennast pre ära QQ, või AK-ga-.?

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                      Miks sa arvad et ta stackib ja ei calli hoopis 4betti? Isegi kui shoveb siis see võib olla ka põhjustatud muudest asjaoludest peale tugeva käe a'la biit eelmises lauas vms. Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis. Antud flopil esindab ta muidugi oma tugevat range jõuliselt edas, kuid Seda teeks vabalt ta ka QQ-ga sellisel flopil ning vahel isegi missinud AQs+-ga mis sõltub juba tema cbeti %-st 3betitud potis.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis.
                        Minu arvates on point adjustimises ja ma ei näe siin olukorda, kus KK-ga ära stackida. Te ei kujuta ette mitu BI ma olen vasta taevast lasknud selle "KK pre ei foldi" poindi pärast.
                        Rask imo kuskil oma 25NL rushi videos (vb ei olnud ka Rask) seletas, et ta pmst ei 4beti kunne enamus regide vastu seal limiidis, sest nende jätkamisrange on lihtsalt liiga tight ja ta kõigest flatib 3beti ja mängib laiema range vastu flopil edasi. Samuti seletas Nikachu oma ühes videos ka väga hästi, et milleks 3/4bettida ja siis mängida range vastu, mille vastu meil on 25% equitit kui saab lihtsalt flattida ja mängida range vastu, mille vastu meil on 60% equitit. Pre mina kindlasti siin 4bettida ei taha, küsimus on mida flopil teha. Stackimine tundub spewy.

                        Järgmine kord ilmselt foldin pre, et mitte ennast sitta olukorda panna, ala, et mul on nitiga 3b potis 442 flopil QQ ja ma lihtsalt ei saa seda foldida ning ajan oma stacki sisse KK/AA vastu.
                        Last edited by virukunn; 12.07.11, 22:27.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #13
                          Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                          Jah, Rask ei 4bettinud kunne oma videodes, aga tema point oli see, et ta ei viskanud neid ära ka, kui just mõõdukalt kole board ei tulnud.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #14
                            Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                            Algselt postitas ristik Vaata postitust
                            aga tema point oli see, et ta ei viskanud neid ära ka, kui just mõõdukalt kole board ei tulnud.
                            Ma ei usu, et tal selline point oli, et "OH im not gonna dump these kings". Miks peaks pokkeris üldse kellelgi mingi point olema või plaan käe kohta enne valmis kui ta sulle üldse kätte jagatakse. See ei ole õige ju ?

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #15
                              Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                              Oled vaadanud tema videoseeriaid ? Mine tegin seda kuskil pool aastat tagasi ja nii palju ma mäletan, et seletas ilusti lahti, et tihtipeale pole mõtet KKga 4beti otsa raiduda, vaid laseb üsna safe boardil vastasel end tühjaks barreldada või kütab drawisel boardil nuppe. Tema neid kunne küll ei foldinud nii palju kui ma mäletan (kui just ala AJQ board ei tulnud).

                              EDIT: Käes ma flopi calliks tho
                              Last edited by ristik; 12.07.11, 23:26.

                              Comment

                              Working...