Älli fuck up

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Äll
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 254

    #1

    Älli fuck up

    Tere, fuck upisin täiega.Reisil olles degenesin maha fanjeera ja razzbock stake oskaute raha.Ei hakka ennast siin kuidagi õigustama
    ja vabanudsi tooma, fakt on see, et keerasin asja perse.Ära kuhugi kaduda ei kavatase ja võtan täielikult vastutuse selle eest
    mis tegin.

    Lahendus:sõber otsustas mind aidata ja mulle väikse kiirstake microdesse anda, et saaksin probleemid võimalikult kiirelt
    lahendatud(kui vaja, siis ta võib vast siin comfida).Praegu ainult algne summa tagasi maksta tundub ilmselgelt vähe, niiet võlgnen
    fanjeerale 500dol ja razzbockile 130dol(ma loodan, et sobib).Sellele võlale peab ka ilmselgelt tähtaja panema, ma loodan, et te nõustute
    15.juulini ootama, see hiljemalt siis.Ühtlasi saadan teile mõlemale oma msni ja tel numbri, et oleks võimalus kiirelt ühendust
    saada ja kui tahate seda mitteavalikult arutada.Praegu nagu rohkem ei oskagi öelda.

    Et siis mu nime alla lisada pettur ja gg.

    Kui kellelgi kõrvalseisjal on mingeid ideid või mõtteid, siis pange julgelt teele.Vastukaja tulen lugema, siis kui tänase gridni lõpetan,
    ei taha sellel ajal tuju veel halvemaks ajada.

    Siirad vabandused, mitte ainult fanjeerale ja razzbockile vaid kõigile, et siis mingi järjekordne sitt toimub.
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #2
    Re: Älli fuck up

    Musternäide kuidas peab käituma kui oled midagi perse keeranud!
    Kahju muidugi, et jälle stakede mainet nullitakse. päris sick juba.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: Älli fuck up

      Respect aususe eest, küll kõik laheneb. Gl!

      Comment

      • 800miljonit
        Jube Noob
        • May 2012
        • 118

        #4
        Re: Älli fuck up

        jaanipäeval ikka võib juhtuda. ise tõmbasin 6h grindi ja sain +230$. kaine olin ka.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Älli fuck up

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Respect aususe eest, küll kõik laheneb. Gl!

          This!

          Good luck, op!

          Comment

          • Carl
            FPP Pro
            • Jul 2010
            • 213

            #6
            Re: Älli fuck up

            Algselt postitas Äll Vaata postitust
            Tere, fuck upisin täiega.Reisil olles degenesin maha fanjeera ja razzbock stake oskaute raha.Ei hakka ennast siin kuidagi õigustama
            ja vabanudsi tooma, fakt on see, et keerasin asja perse.Ära kuhugi kaduda ei kavatase ja võtan täielikult vastutuse selle eest
            mis tegin.
            Mega kaif otsekohesus.
            Edu.

            Comment

            • Razzbock
              Räme Fish
              • Aug 2010
              • 20

              #7
              Re: Älli fuck up

              Mis seal ikka, sobib.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #8
                Re: Älli fuck up

                Stake'ga ongi tegelt suur risk, et läheb luhta, imo ei ole tähtis see, et sa mängisid maha, vaid see, kuidas sa selle probleemi ära lahendad (ja tundub, et teed seda õigesti).

                Me kõik teeme vigu ja feilime vahete-vahel.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • romario
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 230

                  #9
                  Re: Älli fuck up

                  Madis, kui matkalt tagasi oled, loe seda teemat!

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #10
                    Re: Älli fuck up

                    Tegu ei saa õigustada,aga vähemalt üritab mees probleeme mõistlikult lahendada.

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #11
                      Re: Älli fuck up

                      Võta tel. vastu, raha on MBs kohal. ja gl ka

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: Älli fuck up

                        Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
                        ise tõmbasin 6h grindi ja sain +230$. kaine olin ka.
                        this.

                        Comment

                        • Äll
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 254

                          #13
                          Re: Älli fuck up

                          Seisud natuke paremuse poole liikumas sain 4maxilt väikse hiti ja homme/täna saan vist alustada enda rolliga selle raha kokku kraapimist

                          Comment

                          • fanjeera
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 55

                            #14
                            Re: Älli fuck up

                            mis toimub

                            Comment

                            • Äll
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 254

                              #15
                              Re: Älli fuck up

                              panin eile õhtul raha cashoutima, täna siis jõuab kohale, õhrul migni 18.00 ajal kannan ära
                              razzbock kui seda näed siis saada mulle igaksjuhuks om pangaandmed

                              Comment

                              Working...