Subscription
Collapse
Flopil ülepaariga(AA) cbetime ja saame shove ja check/shove??(3way)
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
30.04.10, 11:07
Foorumis toimunud muudatused
(Topic in the Foorumi ja Pealehe Muudatused ning Ettepanekud forum)
23.02.10, 21:35
k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.
(Topic in the Õppevideod forum)
25.03.10, 18:44
Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis
(Topic in the Foorumi ja Pealehe Muudatused ning Ettepanekud forum)
15.03.10, 20:57
Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
23.02.10, 23:05
Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet
(Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
15.04.10, 08:26
No new updates in subscriptions...