Subscription

Collapse

Profile Sidebar

Collapse
zyxxx
zyxxx
Õpihimuline Mängur
Viimase tegevuse aeg: 13.11.15, 15:00
Joined: 18.10.08
Location: PS & FT NL25
  • Subscribed
Clear All
new posts
Flopil ülepaariga(AA) cbetime ja saame shove ja check/shove??(3way) (Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
30.04.10, 11:07
Foorumimäng: Mis linnaga on tegu? (Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
27.03.12, 21:25
Foorumis toimunud muudatused (Topic in the Foorumi ja Pealehe Muudatused ning Ettepanekud forum)
23.02.10, 21:35
26.01.18, 15:41
FullTilt - probleemid ja küsimused (Topic in the Pokkeritoad ja Rakeback forum)
21.09.14, 10:54
25.03.10, 18:44
Kombinatsioonide statistika (Topic in the Pokkeri Abiprogrammid & Tarkvara forum)
03.04.10, 17:06
Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis (Topic in the Foorumi ja Pealehe Muudatused ning Ettepanekud forum)
15.03.10, 20:57
Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI (Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
23.02.10, 23:05
Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet (Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
15.04.10, 08:26
No new updates in subscriptions...
User has no subscribers to display...
Working...