k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

    Tervist,
    Videol on hääl väga vaikne, seega keerake aga julgelt volüümi!
    Nagu video lõpus sai lubatud, siis põhjaliku analüüsi tegijale teen õlle välja! (kus võiks lükata for value, kus bluffida, kus callida) Igasugused nõuanded ja kriitika on oodatud. (kõige lihtsam on ilmselt mu vaikne jutt kõvasti üle rääkida)

    Video ise on 1h 9min pikk.
    Selline suht actionivaba video, aga just hea, sest tegin tohutul hulgal kindlasti väiksemaid vigu ja just neid tahan kindlalt likvideerida!(ei kaitse blinde, vale betsizing, mõnes kohas liigne agresiivsus-liigne passiivsus) Oli ka 1stackimine, mille üle olin silmnähtavalt õnnelik.
    See jutt, mis ma lõpus rääkisin seal käes kus sain duubli..ärge pange tähele, sest ma ise ei märganud, et mul jäi vaid 1.25$ alles

    statsid siis:
    VPIP/PFR/agg fac/hands
    flop cbet/fold to flop cbet/ 3bet/donkbet
    attempt to steal/fold bb to steal/fold to PF 3bet

    video ise:



    edit: kõige tähtsama unustasin siis ära. Video on nl25-s ja pokkeritoas pokerstars.
    Last edited by k2snakalle; 24.03.10, 17:42.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

    Panin tõmbama.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

      Ma ei oska tõmbama panna. Iga kord viskab mingi lolli reklaami ette, kui download nupule vajutan.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

          Väga pikalt pole jõudnud vaadata, aga kohe jäi silma see, et natukene liiga palju shorte on laudades. Ehk siis peaks natukene rohkem vaeva nägema laudade otsimisel. Samuti paistis, et paremal käel on fishide asemel igasugu reg ja nitijurakaid liiga palju.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

            Mul on suht nii, et kui 3shorti, siis ei näe veel probleemi. Rohkem otsin siiski laudu kus oleks fishe ja shortidele niipalju tähelepanu ei pööra kuigi kindlasti on ilma shortideta lauad palju paremini mängitavad ja saab mängus nö varieeruda. Kas tembeldada 28/11 kellel on 18$ (ning 18kätt tema kohta) fishiks või mitte?

            edit: jah videot üle vaadates leiab liiga palju halbu laudu.
            Last edited by k2snakalle; 24.03.10, 21:47.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #7
              Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

              mis su steal on (videos/üldiselt)?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: k2snakalle mängis tunnikese - analüüsijale kesvamärjuke.

                videos jäi see 34 juurde. üldiselt jääb 30juurde.

                Comment

                Working...