ma tean jah neid arutlusi, et kes PF KK foldib, see on pikas perspektiivis kaotav mängija jne, ent...
Ma olen viimasel ajal aina rohkem tähele pannud, et kui sa istud PF KK-ga ja sind 4betitakse, aga mitte AI, vaid kuni 3x ja vastane on keskeltläbi decent, ei donkaja ega üliagro, siis callida võid pigem uudishimust, suht raudpolt, et AA vastas.
Just see, et 4bet pole AI, on mu meelest kindlaks märgiks, et ise ei kardeta midagi, sind tahetakse kindlalt AI saada, mitte oma nuppude lükkamisega foldima sundida.
Ma räägin just madalatest limiitidest, kõrgemal võib jah mingi metagame käia, ei saa kindel olla.
Mis arvate?
Ma olen viimasel ajal aina rohkem tähele pannud, et kui sa istud PF KK-ga ja sind 4betitakse, aga mitte AI, vaid kuni 3x ja vastane on keskeltläbi decent, ei donkaja ega üliagro, siis callida võid pigem uudishimust, suht raudpolt, et AA vastas.
Just see, et 4bet pole AI, on mu meelest kindlaks märgiks, et ise ei kardeta midagi, sind tahetakse kindlalt AI saada, mitte oma nuppude lükkamisega foldima sundida.
Ma räägin just madalatest limiitidest, kõrgemal võib jah mingi metagame käia, ei saa kindel olla.
Mis arvate?
K 
(
Comment