Mina kui suht kauaaegne (samas küllaltki passiivne) selle foorumi kasutaja vaatan murelikul pilgul tulevikku, mis sellest foorumist saamas on.
Nimelt hakkab mulle silma üha rohkem "leveldamist" ja "trollimist" erinevates teemades ja asjaliku nõu andjaid on üha vähem. Isegi kui keegi veel viitsib võtta teemasid tõsiselt, siis see asjalik nõu kaob ära leveldamise ja trollimise vahele. Nii, et päris algaja, kes siin foorumis midagi küsib või teemasid sirvib, ei oska kindlasti vahet teha "leveldamisel" ja õige nõuandel.
Seega paneks moderaatoritele südamele, et minu arvates tuleks rohkem ohjeldada asjalikes teemades mõttetute postide tegijaid.
Silma hakkab teatud kontingent, kelle eesmärgiks on igasse teemasse kasvõi :D või lolllll lisada, et postituste arv iga päevaga suureneks.
Nimelt hakkab mulle silma üha rohkem "leveldamist" ja "trollimist" erinevates teemades ja asjaliku nõu andjaid on üha vähem. Isegi kui keegi veel viitsib võtta teemasid tõsiselt, siis see asjalik nõu kaob ära leveldamise ja trollimise vahele. Nii, et päris algaja, kes siin foorumis midagi küsib või teemasid sirvib, ei oska kindlasti vahet teha "leveldamisel" ja õige nõuandel.
Seega paneks moderaatoritele südamele, et minu arvates tuleks rohkem ohjeldada asjalikes teemades mõttetute postide tegijaid.
Silma hakkab teatud kontingent, kelle eesmärgiks on igasse teemasse kasvõi :D või lolllll lisada, et postituste arv iga päevaga suureneks.
Comment