*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aime
    Jube Noob
    • May 2013
    • 152

    #286
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Igaks juhuks siis teen copy ja paste nendest tähendustest, sest ega see väga selge mul pole tõesti, kuna pole veel PT-d kasutama hakanud. Ise saan küll aru (vist), aga krt lugedes tundub, et ei ole midagi valesti kirjutanud.

    VPIP stands for Voluntarily Put $ In Pot. This stat shows the percentage of time you make calls or raises before the flop (hence "putting money in to the pot").


    PFR stands for Pre Flop Raise. This stat shows the percentage of the time a player raises before the flop.

    Edit: tjah kommentaarist jäi välja, et lisaks limpidele on seal ka csllid sees ehk nitine ja pre suht passiivne, kes pigem callib kui tõstab preflop. Nyyd peaks korrektne olema.

    edited edit: krt küll, aga õpetajaks ma ilmselt ei sobi, mõtlen küll ühte, aga kirja tuleb teistmoodi ehk siis VPIP ongi kogu käte range, millega sa chippe keskele vabatahtlikult panustad, ehk siis kas limpides või tõstes. Seepärast see 12% võrdlesingi handrangega, sest selle protsendiga saabki teada, mis handrangega vastane mängib. Teine arv on protsent, mis näitab kui palju sai preflop raisetud. Ehk siis üldiselt 12% on ikka väga nitine (jutt siis 6maxist) ja kui tõstega siseneb panka ainult 2%, siis on nagu väga passiivne vend. Pikk jutt lühidalt youtubist palju vaadata ja netileheküljed samuti.
    Last edited by Aime; 03.07.13, 20:47.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #287
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Aime - Ära nüüd riku ilusat teemat ära oma nonsense ibaga. Paned liiga keerulist ja ajad abi-soovijal veel rohkem juhtmed kokku.

      Edu OP-ile
      Last edited by VisaHing; 06.07.13, 15:32.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #288
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        NL50 FRi coachi keegi annab videole peale lugemisena?

        Comment

        • brunn
          Jube Noob
          • May 2013
          • 105

          #289
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          tere, olen pokkerit mänginud igapäevaselt aasta algusest peale nl4 6max ja saan seal hakkama ilusti.
          aga olen tahtnud minna limiitides kõrgemale. Nl10 6 max, 4k kätt mänginud ja hetel -60 euri...
          Kõik käed tunudvad rämedad bad beadid ja tundub et mulle tehakse liiga...
          Igatahes ma tunnen, et ma vajan abi. olen ka igasuguseid Videosi vaadanud ja mõningaid raamatuid + foorumeid lugenud.
          Aga tundub, et sellest ei piisa. tahaks et keegi minuga indvidiuaalseölt tegeleks, sest mu areng seisab lihtsalt. Ma ei taha elulõpuni nl4 passida :S
          just selle postituse ajal juhtus selline käsi jälle :S :

          Trumpukes posted the small blind - €0.05
          szlaft posted the big blind - €0.10
          ** Dealing card to Brunn2323: 7 of h, 7 of c
          MANHA0103 called - €0.10
          BLUETILLIDIE folded
          Brunn2323 raised - €0.40
          luckyfif-444 folded
          Trumpukes folded
          szlaft folded
          MANHA0103 called - €0.30
          ** Dealing the flop: J of h, 7 of s, A of c
          MANHA0103 checked
          Brunn2323 bet - €0.45
          MANHA0103 called - €0.45
          ** Dealing the turn: 3 of s
          MANHA0103 checked
          Brunn2323 bet - €0.90
          MANHA0103 raised - €1.80
          Brunn2323 went all-in - €8.35
          MANHA0103 called - €7.45
          MANHA0103 shows: A of s, J of c
          Brunn2323 shows: 7 of h, 7 of c
          ** Dealing the river: J of s
          MANHA0103 wins €19.34 from the main pot
          Last edited by brunn; 01.10.13, 10:01. Põhjus: grammatika :D

          Comment

          • kondor
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 339

            #290
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            "just selle postituse ajal juhtus selline käsi jälle :S :", alusta selle vea elimineerimisest, edu! (ära postita ega tegele millegi muuga grindimise ajal)

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #291
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Algselt postitas kondor Vaata postitust
              "just selle postituse ajal juhtus selline käsi jälle :S :", alusta selle vea elimineerimisest, edu! (ära postita ega tegele millegi muuga grindimise ajal)
              overrated. Betsizing on seal käes päris mäda ikka(suuremalt).

              Comment

              • brunn
                Jube Noob
                • May 2013
                • 105

                #292
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                overrated. Betsizing on seal käes päris mäda ikka(suuremalt).
                Mina ei oleks ühegi nõksuga seda kätt foldind peale floppi, kuna vastane oli ka fishine, arvan et tegin õigesti selle mängu ( all in minnes olin eelisseisus)
                aga ma tegin nl4 mängust ühe video (2 lauda mõlemas 100 kätt)
                äkki keegi viitsib vaadata. Kas võin edasi liikuda limiitides või mis on minu vead mis silma torkavad.
                Kes soovib videot näha Pm mulle

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #293
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Treeni oma arusaamist mängust esmalt.
                  Mängi seal nl4 35K kätt ja kui graafik läheb õiges suunas siis vaata edasi.

                  Comment

                  • brunn
                    Jube Noob
                    • May 2013
                    • 105

                    #294
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Treeni oma arusaamist mängust esmalt.
                    Mängi seal nl4 35K kätt ja kui graafik läheb õiges suunas siis vaata edasi.
                    19k kätt hetkel nl4s
                    raamatuid hakkasin lugema peale 3k juures, kui avastasin et ma olen fish. :D
                    aga kui vaja ma lasen siis 35k täis nl4-s
                    aga ehk oskad täpsustada " Treeni oma arusaamist mängust" lause kohta.
                    võid soovitada raamatuid, videosi jne.
                    igatahes tänud vastuse eest.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by brunn; 01.10.13, 16:09. Põhjus: pilt ei tulnud spoileri alla, asendasin linkiga

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #295
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      -60€ NL10 on 6 buy ini.

                      Graafik läheb ju hetkel õiges suunas. Ei ole vaja teha veel 40K kätt või 35K kätt kokku.

                      kui tunned, et crushid move up, kui tunned ebakindlust ja bankroll on õhuke (IMO kõik alla 40 buy ini on õhuke) Siis grindi seni kuni tunned ise, et oled valmis üles liikuma. Selecti laudu unusta badbiit storyd ja postita sessi jooksul raskemad käed strateegia foorumisse. keegi ikka vastab.

                      Kui said Nl10-nes 6 buy ini peksa, siis pane kas või need samad suuremad kaotatud potid kus raskus tekkis või ei olnud oma liinis kindel.

                      Võta seda kui shotti, Võtsid eesmärgi NL10 shot "Kui kaotan 6 buy ini lähen alla tagasi"
                      Juhtus halvim, pead alla tagasi minema.
                      Aga grindid grindid seni kuni on mugav NL10 BR koos ja 6 buy ini kaotust ei mõjuta enam su mängu, ega tekita tunnet nagu oleks vahe NL5 ja NL10 limiidis va see, et summad on suuremad.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #296
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Kas keegi nii ka coachib, et saab raha ntx 50% kuu profitist?

                        Comment

                        • Oll
                          Räme Fish
                          • Oct 2008
                          • 15

                          #297
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Kes coachiks NL100 FR?

                          Comment

                          • nullpokker
                            Räme Fish
                            • Jul 2010
                            • 3

                            #298
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Kas pakub keegi õpetust micro zoomi mängijale? Hetkel NL5 Zoomis umbes 120k kätt ja BE - tahaks edasi liikuda!

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #299
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Algselt postitas nullpokker Vaata postitust
                              Kas pakub keegi õpetust micro zoomi mängijale? Hetkel NL5 Zoomis umbes 120k kätt ja BE - tahaks edasi liikuda!
                              Kui ei leia kedagi, tee p2evik(mitte blogi). Pane oma statid positsioonide kaupa ja hakka oma suurimaid k2si m6ttek2iguga postitama

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #300
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas nullpokker Vaata postitust
                                Kas pakub keegi õpetust micro zoomi mängijale? Hetkel NL5 Zoomis umbes 120k kätt ja BE - tahaks edasi liikuda!
                                Ehk on abiks:
                                http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/

                                Comment

                                Working...