*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #271
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kes muu kui Fyte. Tema pärusmaa kindlasti. Ise just paar päeva tagasi tegin ühissessi, et mängu meelde tuletada. Endiselt olen rahul teenusega.
    olen tema teenust kasutanud. sooviks kedagi teist.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #272
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Miks?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #273
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        ei jäänud rahule.
        ja otsiks kedagi kes mängiks pisut kõrgemal.
        tol hetkel fyte grindis samas limiidis kus ta coachis.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #274
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Oli võimalus skypes tagasisidet anda või konkreetselt millegi kohta küsida.

          GL coachi leidmisega though.

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #275
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Leidub ehk keegi kes nl50 hu cashis veits juhiseid annaks?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #276
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Mis täpsemalt huvitab?

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #277
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                tahaks su graafiku sarnast joont enda trackerist vaadata mingi aja pärast, lühidalt

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #278
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  tahaks su graafiku sarnast joont enda trackerist vaadata mingi aja pärast, lühidalt
                  Saada PM konkreetsemalt mida vaja jms .. ehk saame kokkuleppele.

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #279
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Keegi NL50/100 FR head coachi oskab soovitada?

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #280
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                      Keegi NL50/100 FR head coachi oskab soovitada?
                      pastilaa.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #281
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        pastilaa.
                        Pastilaa coachib NL25/50. Olen päris mitu korda teenust kasutanud ja jäin teenusega rahule. Tahaks kedagi, kes coachiks NL100+. NL200 ei hakkanud mainima, sest pole seal kunagi ühtegi kätt mänginud.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #282
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Kes mu micro NL 6-max (põhiliselt NL5) mängu lihvida tahaks? Toidab veits aga suht leakine tundub enda mäng. Mingi mõistliku tasu eest siis :).
                          Last edited by Romka; 09.06.13, 12:45.

                          Comment

                          • Doktor
                            Räme Fish
                            • Feb 2013
                            • 1

                            #283
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Mentori otsingul...

                            Tervist,

                            Olen seda foorumit stalkinud juba mitu kuud ja nüüd minu esimene post

                            Mure on järgmine: Otsin mentorit!

                            Minu pokkeri ajaloo lühike kokkuvõte: olen pokkerit mänginud umbes 2 aastat
                            aga harrastaja tasemel ja tulemused on olnud ka
                            väga kaootilised. viimased 6 kuud olen asja tõsisemalt
                            võtnud ja palju mängu süvenenud. nüüd on siis selline hetk, et
                            suur soov on saada elukutseliseks. Selleks olen teinud kõik
                            hetkel endapoolt võimalikud ettevalmistused. Bankrolliks
                            võtan 500 EURi + on olemas kindel seljatagune ja 6 kuu
                            elamis rahad. Seega saan korralikult rolli kasvatada ja
                            mingeid cashoute ei pea tegema.

                            Tugevad ja nõrgad kõljed: Kuu tagasi tegin esimesi samme poker trackeriga (avanes täiesti uus maailm
                            mu jaoks :P)
                            Probleem selles, et
                            saan 90 protsendi ulatuses andmetest aru aga ei oska neist mingeid
                            järeldusi teha ega mängus kasutada. näiteks ei ütle mulle midagi 12/2
                            mängija.. või kuidas tema vastu mängida.
                            Samuti ei tea ma midagi table selectingust.. Aga pokkerimängu kõik algtõed
                            ja mõisted enamvähem selged
                            Enda tugevaks küljeks pean mindseti ja bankrolli. 9-17 tööd enam ei tee seega saan
                            täielikult pokkerile keskenduda.


                            Coatch-ilt ootan mida: Coatch on vb vale sõna... sooviks mentorit! kedagi
                            kellega tekiks side... ei tahaks 100 euro kaupa tuimalt tunde osta. Foorumi ajalugu
                            sirvides pakkus kunagi ranka 1000 euro eest niiöelda täispaketti ja lubas
                            kellestki muster mängija teha.. vot midagi sellist sooviks. Aga
                            saan aru, et vähemalt rankaga on see võimalus maha magatud ja hetkel
                            ta coachimist ütlse ei paku.

                            Mängud mis kõige sümpaatsemad on turniirid ja 6 max cash lauad. Aga ei
                            ütleks ära ka heads upist. Tundub, et suured rahad liiguvad praegu just
                            hyper turbo sng HU laudades.

                            Enda poolt pakun: Luban olla usin ning kiire õpilane ja loomulikult olen valmis
                            hea mentori nimel rõõmuga kukrut kergitama.

                            Esialgsed eesmärgid: Saada kinnitust, et biidin mingit levelit ja siis sealt edasi liikuda.

                            Tänan!

                            Comment

                            • Aime
                              Jube Noob
                              • May 2013
                              • 152

                              #284
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Kui PT on olemas, siis 12/2 tähendab, et avab preflop 12% kätest, aga enamuse limbib, sest prelop raiseb ainult 2%. Ehk siis kui umbkaudu handrange teada, siis 12% on väga nitine mängija ja kui põhiteema on selge, siis saabki teha järeldusi.

                              Vast mentor oskab paremat nõu anda, aga eelkõige vaja ikkagi selgitada, mis mänguliik on see mis huvi pakub ja meeldib, siis vastavalt sellele leiaks vast abi. Praegu siis ilmselt küss, et kas 6max cash või 6 max turniirid. Ilmselt jutt ka NLH-st, mitte omahast.

                              Samuti soovitus vaadata youtubist videosid, handranges kohta, tihti nendes õpetatakse ka kuidas mingeid statse aru saada jne. Selline õpetamine läheb ikka jube pikaks, lihtsam ise uurida PT kohta ja lugeda pokkerifoorumeid. Väga hea ka twoplustwo teemasid lugeda, seal näiteks cashi kohta arutatakse palju erinevaid käsi ja kohati lahatakse päris pikalt. Samuti vajalik ka teatud käte lugemisoskus. Muidu on ikkagi 6max keerulisem kui fullring, seega kätelugemisoskust kah ikkagi piisavalt vaja.

                              Pealeselle 500 euri ehk umbes 650 USD on parast NL10 mängimiseks 6-max, sest NL25 peaks olema ikkagi roll juba 750USD, aga ilmselt parem alustada, NL10st ja kui seal läheb ok, siis proovida shotte NL25s.

                              Edu pokkerimaailma vallutamisel ja coachi/mentori otsinguil!

                              PS! Loen ka huviga 6maxi ja käte arutelu madalamal tasemel väga teretulnud, siin enamus ikkagi suured tegelased arutamas a'la NL200 jne, aga seal natuke teised tendentsid (agrom mängu stiil ja seega ka variatsioon suurem) ja päris NL10ga pole mõtet võrrelda.
                              Last edited by Aime; 03.07.13, 14:34.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #285
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas Aime Vaata postitust
                                Kui PT on olemas, siis 12/2 tähendab, et avab preflop 12% kätest, aga enamuse limbib, sest prelop raiseb ainult 2%. Ehk siis kui umbkaudu handrange teada, siis 12% on väga nitine mängija ja kui põhiteema on selge, siis saabki teha järeldusi.

                                Tee endale VPIP ja PFR tähendus selgeks.

                                Comment

                                Working...