*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #331
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin midstakes 6max coachi, võite soovitada ka inimesi 2+2st.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #332
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      otsin 6maxi coachi, mängin nl50
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • trasadonkad
        Grinder
        • May 2014
        • 672

        #333
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        otsin HU coachi, NL50 m2ngin ise.
        keegi kes fishi crushib, reg vs reg mäng pole oluline. ty!

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #334
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Otsin 6max coachi! $$$ Vaevalt, et siin on aga võib ka omaha coachingut pakkuda! $$$

          Comment

          • feelitwell
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2015
            • 328

            #335
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
            Otsin 6max coachi! $$$ Vaevalt, et siin on aga võib ka omaha coachingut pakkuda! $$$
            nice. palju tunni eest cap?
            arvan et tead aga runitonce võib olla koht kust hää coach saada.
            gl.

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #336
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              pakuks FR coachingut micromeestele, kui kellegile peaks huvi pakkuma. 25€/h.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              PM kui huvitatud,gl :)

              Comment

              • donkihott
                Jube Noob
                • Mar 2015
                • 118

                #337
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                pakuks FR coachingut micromeestele, kui kellegile peaks huvi pakkuma. 25€/h.
                a milleks maksta kui saab ka tasuta head õppesõnad kätte
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #338
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  LOL, olen isegi näinud teda sellise suhtumisega lauas.

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #339
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    vahel peab auru välja laskma imo :D :D :D
                    Last edited by trasadonkad; 03.09.15, 06:30. Põhjus: vahel*

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #340
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #341
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Hahahahahhahahaha, see made my day. Vähemalt nüüd me teame, et tüüp on 7k up.

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #342
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                          pakuks FR coachingut micromeestele, kui kellegile peaks huvi pakkuma. 25€/h.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          PM kui huvitatud,gl :)
                          Otsid stake ja samal ajal pakud coachi Ega see, et sa mängu biidid ei tee sinust head coachi, kui su brm 0 on. Coach peaks ikka elementaarsel tasemel kõike jagama, mitte ainult strati.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #343
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Mitte tingimata. No vähemalt BRM küll ei määra coachi oskusi ja tegelt on nii, et hea coach ei pea ise suurelt biitima ja hea mängumees ei ole kohe tasemel coach.

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #344
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Kas 15 dollari eest ei saaks h?
                              Trash talk võibki winrate taga olla

                              Comment

                              • Confidence
                                FPP Pro
                                • Mar 2015
                                • 200

                                #345
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                Mitte tingimata. No vähemalt BRM küll ei määra coachi oskusi ja tegelt on nii, et hea coach ei pea ise suurelt biitima ja hea mängumees ei ole kohe tasemel coach.
                                See.

                                Tee mingi sample video sellest kuidas mingt olukorda lahedad või live mängust 1-2 tabledes. Muidu ostaks nagu põrsast kotis.

                                Comment

                                Working...