Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***
Igaks juhuks siis teen copy ja paste nendest tähendustest, sest ega see väga selge mul pole tõesti, kuna pole veel PT-d kasutama hakanud. Ise saan küll aru (vist), aga krt lugedes tundub, et ei ole midagi valesti kirjutanud.
VPIP stands for Voluntarily Put $ In Pot. This stat shows the percentage of time you make calls or raises before the flop (hence "putting money in to the pot").
PFR stands for Pre Flop Raise. This stat shows the percentage of the time a player raises before the flop.
Edit: tjah kommentaarist jäi välja, et lisaks limpidele on seal ka csllid sees ehk nitine ja pre suht passiivne, kes pigem callib kui tõstab preflop. Nyyd peaks korrektne olema.
edited edit: krt küll, aga õpetajaks ma ilmselt ei sobi, mõtlen küll ühte, aga kirja tuleb teistmoodi ehk siis VPIP ongi kogu käte range, millega sa chippe keskele vabatahtlikult panustad, ehk siis kas limpides või tõstes. Seepärast see 12% võrdlesingi handrangega, sest selle protsendiga saabki teada, mis handrangega vastane mängib. Teine arv on protsent, mis näitab kui palju sai preflop raisetud. Ehk siis üldiselt 12% on ikka väga nitine (jutt siis 6maxist) ja kui tõstega siseneb panka ainult 2%, siis on nagu väga passiivne vend. Pikk jutt lühidalt youtubist palju vaadata ja netileheküljed samuti.
Igaks juhuks siis teen copy ja paste nendest tähendustest, sest ega see väga selge mul pole tõesti, kuna pole veel PT-d kasutama hakanud. Ise saan küll aru (vist), aga krt lugedes tundub, et ei ole midagi valesti kirjutanud.

VPIP stands for Voluntarily Put $ In Pot. This stat shows the percentage of time you make calls or raises before the flop (hence "putting money in to the pot").
PFR stands for Pre Flop Raise. This stat shows the percentage of the time a player raises before the flop.
Edit: tjah kommentaarist jäi välja, et lisaks limpidele on seal ka csllid sees ehk nitine ja pre suht passiivne, kes pigem callib kui tõstab preflop. Nyyd peaks korrektne olema.
edited edit: krt küll, aga õpetajaks ma ilmselt ei sobi, mõtlen küll ühte, aga kirja tuleb teistmoodi ehk siis VPIP ongi kogu käte range, millega sa chippe keskele vabatahtlikult panustad, ehk siis kas limpides või tõstes. Seepärast see 12% võrdlesingi handrangega, sest selle protsendiga saabki teada, mis handrangega vastane mängib. Teine arv on protsent, mis näitab kui palju sai preflop raisetud. Ehk siis üldiselt 12% on ikka väga nitine (jutt siis 6maxist) ja kui tõstega siseneb panka ainult 2%, siis on nagu väga passiivne vend. Pikk jutt lühidalt youtubist palju vaadata ja netileheküljed samuti.
Comment