*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AstraalKeha
    Räme Fish
    • Feb 2010
    • 15

    #1

    *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere,

    Otsin coachi kes viitsiks mu mängud üle vaadata ja juhendada. Olen mänginud netis ca aasta jagu nl holdem sng ja mtt micro turnasid ja ka väheke cashis madalaimal tasemel 7card studi. Käind ka olympsis livedel. Coachi otsin kuna peale PT3 paigaldamist statse vaadates (esialgu aint ca 7500kätt slvestatud) sain aru, et olen ikka täielik fish ja donk ja kõik muud asjad kah. Päris tühja ma enda arust pole rapsinud kuna mänguga kaasas on käinud alati ka kirjanduse uurimine, (harrington, skalinsky, karo raamatud+ foorumites sobranud) aga ju siis olen asjadest valesti aru saanud, kuid ise ei oska enda mängu analüüsida.
    Mängin just turnasid kuna cash holdem pole minujaoks (vähemalt veel mitte)
    Hetke eesmärk pole mitte niivõrd rahategemine (see on ainult puhas pluss :) vaid skilli omandamine, et jõuda ikka kõrgemale ja parematele turnadele.
    Eesmärk on kunagi jõuda mõnele heale live turnale WSOP, EPT, :) :) ok ok see ikka väga kauge unistus.
    Mingit raha ja stakemist ma ei taha, tasu vaeva eest ei oska pakkuda, ettepanekud teretulnud.

    Loodan, et ma ei eksinud postituste reeglite vastu.

    Peace.

    EDIT:
    PS! PokkeriProd.com leht ei vastuta mitte ühegi ebaõnnestunud treeningsessiooni pärast.

    Kirjas võiks olla:
    Kasutajanimi ja pokkerituba
    Mängitav limiit ja mängutüüp
    Mida diilisoovija tahab saavutada
    Mida ootab coachilt
    Diili soovitav pikkus
    Tasustamine
    Last edited by ESTPatrick; 09.04.10, 08:40.
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #2
    Re: Coach, mentor....

    Algselt postitas AstraalKeha Vaata postitust
    Tere,

    Otsin coachi
    ...
    Mingit raha ... ma ei taha
    Jõudu:)

    Comment

    • AstraalKeha
      Räme Fish
      • Feb 2010
      • 15

      #3
      Re: Coach, mentor....

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      Jõudu:)
      On see midagi üle mõistuse? Millest iroonia?

      Comment

      • Muckyourcards
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2009
        • 352

        #4
        Re: Coach, mentor....

        Check your messages!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Edaspidi kõik coachi otsimise/pakkumise teemad siia.

          PS! PokkeriProd.com leht ei vastuta mitte ühegi ebaõnnestunud treeningsessiooni pärast.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Mis limiit? Kui NL-25-NL-50 siis ehk võib midagi välja mõelda.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              No panen ka siis siia oma soovi või pakkumise.

              Mängin: Hetkel HUSNG'd kuni 10$
              Mida ootan: Kedagi kes teeks paar Teamviewri sessi ning annaks näpunäiteid kuidas mingis olukorras käituda.
              Tasu: Kokkuleppel

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #8
                Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Ranka, kui juba selliseks muutsid teema siis ehk viitsid esimesse posti lisada pisikese spikri ka juurde , mis info võiks diilisoovija kirja panna endakohta. Muidu enamus kirjutab, et olen see ja soovin diili ja ongi kõik - läheb mõttetuks mahukaks detailide selgitamiseks hiljem.

                Kirjas võiks olla:
                Kasutajanimi ja pokkerituba
                Mängitav limiit ja mängutüüp
                Mida diilisoovija tahab saavutada
                Mida ootab coachilt
                Diili soovitav pikkus
                Tasustamine

                Ehk kellegil tuleb veel midagi pähe mida lisada nimekirja...

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #9
                  Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Mind huvitaks ka treeneri abi. Muidugi tasuline - on see siis tunnihind või % mingi edaspidise aja sissetulekust

                  Mängin vabal ajal FT ja Absolute, aasta algusest alates 6-max, NL10, 15-25 000 kätt kuus
                  Tahaksin saada stabiilsemalt võitvaks ja liikuda kunagi ka järgmisse limiiti (praegu on sees pikki perioode, kus BR ei kasva või kahaneb - kuigi kokkuvõttes seni on kasvanud)
                  Mida ootan coachilt - ilmselt HH ülevatust, leakide väljatoomist, juhendamist postflopi mängimises

                  Diili soovitav pikkus ja tasustamine- ootan coachi ettepanekuid

                  Comment

                  • Juss7r
                    Julm Donk
                    • Jun 2009
                    • 51

                    #10
                    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Tere!
                    Kui on mõni pädev sng-de mängija, kes biidib edukalt 20$+...taset ja tahaks pakkuda coachi yhele arenemisvõimelisele mängijale andke teada. Progressi puhul ka tasu:D. Mänginud olen nii 3 aastat ise oma lõbuks, aga nyyd kui tööd ei ole hetkel, oleks vaja muuta pokker endale elatusallikkaks. Mängin pokerstarsis ja kasutaja on Juss7r. Lifetime roi on sharscope andmetel plussis. Nii ,et keda huvitab treeneri amet ja tahab väikest lisateenistust andke mulle teada kas siin või pm:)

                    Comment

                    • 9-pokah
                      Räme Fish
                      • Feb 2010
                      • 22

                      #11
                      Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      jõudu, otsin coachi.
                      olen mänginud sellest aastast iga päev, mõnikord terve päeva. hetkel üritan kvaliteedi - kvantiteedi suhet balansseerida. enne seda olen kogemust hankinud mängurahaga mängides umbes poolteist aastat. olen lugenud läbi mõned raamatud ja hulga veebisaite. aga see on väga ühepoolne õppimise meetod.

                      Kasutajanimi ja pokkerituba - Absolute ja Betfair. nimed ütlen coachile. ka Pokerstarsis konto, pole sinna veel midagi kandnud. kindlasti liitun veel keskkondadega.
                      Mängitav limiit ja mängutüüp - kuni NL20 cashis. SNG-d ja MTT-d sisseostuga kuni umbes 2$. SNG-d ja turniirid on rohkem minu teema.
                      Mida diilisoovija tahab saavutada - sissetulekut, tulevikus vähemalt paar tuhat krooni kuus. eks siis edasi juba vaatab...
                      Mida ootab coachilt -vigadele tähelepanu pööramine ja uute nõksude õppimine
                      Diili soovitav pikkus - ei tea, sisu on olulisem...
                      Tasustamine - kokkuleppel. raha igatahes jalaga segada pole.

                      kõik pakkumised oodatud!

                      edit: leitud!
                      Last edited by 9-pokah; 04.03.10, 14:40. Põhjus: korras

                      Comment

                      • SALMOSA
                        Julm Donk
                        • Mar 2010
                        • 48

                        #12
                        Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        PERSSE KÜLL TEEN MA MIDAGI SIIS NII TOTAALSELT VALESTI ?

                        Otsin coachi NL FR, kes vaataks üle minu tegevuse ja juhendaks mind. Raha on küsimärk.
                        Jooksin starsis normaalselt paar -sessi oli nüüd on -8BI 2 päevaga, ma ei tea, viskasin lauad kinni ja hakkasin asja üle mõtlema. Anyway kellelgi abi pakkuda siis olete oodatud.

                        Edu laudades.

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #13
                          Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Limiit?
                          tingimused?

                          jne jne!!!

                          See ei ole midagi et -8BI 2 päevaga kui üle BR ei mängi siis on lihtsalt halb jooks!

                          Comment

                          • SALMOSA
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 48

                            #14
                            Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Algselt postitas daljoh Vaata postitust
                            Limiit?
                            tingimused?

                            jne jne!!!

                            See ei ole midagi et -8BI 2 päevaga kui üle BR ei mängi siis on lihtsalt halb jooks!
                            Grindin oma 5$ Nl.05 starsis 100 taala alles peale seda kui -8bi jooks tuli. Ilmselt sai ise ka vigu tehtud ja mängu saab rõvedalt parandada.
                            Tingimusi ei oskagi nii panna, coachingu ajal sisse tulev summa võib 50/50 minna.

                            Ehk keegi oskab soovitada isegi head saiti kus treenerite abi saab.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #15
                              Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              starsis on suht tavaline see.. mul 3 peävaga -14 BI @nl25 niiet ära põe

                              Comment

                              Working...