*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #256
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Nl16 6 max BE donk olen, Otsin coachi. pakkumised PM.
    Nl10 wr oli 5bb/100

    Comment

    • nik0tiin
      Räme Fish
      • Feb 2013
      • 1

      #257
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Tervist, otsin coachi kes aitaks leida peamisi leake..mida on ilmselt PALJU ja mida ma ise ei märka ;D Mänginud olen umbes 1,5a. Mängin Starsis 18-180men micro SNG'sid (1,50-8 USD) ja tavalisi MTT'sid (1-11Usd).
      Hand historyd on olemas 2012a aprillist. Kui kellelgi on huvi micro stakes dongile veidi koolitust coachingut pakkuda siis palun saatke PM, kuna suur soov oleks arendeda ja oma mängu paremaks lihvida. Pange siis orienteeruv honorar ka Tänud!

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #258
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Algselt postitas nik0tiin Vaata postitust
        Tervist, otsin coachi kes aitaks leida peamisi leake..mida on ilmselt PALJU ja mida ma ise ei märka ;D Mänginud olen umbes 1,5a. Mängin Starsis 18-180men micro SNG'sid (1,50-8 USD) ja tavalisi MTT'sid (1-11Usd).
        Hand historyd on olemas 2012a aprillist. Kui kellelgi on huvi micro stakes dongile veidi koolitust coachingut pakkuda siis palun saatke PM, kuna suur soov oleks arendeda ja oma mängu paremaks lihvida. Pange siis orienteeruv honorar ka Tänud!
        Saatsin PM!

        Comment

        • joker
          Julm Donk
          • Feb 2013
          • 61

          #259
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          keegi 6max mängija oma mängu lubaks pisut jälgida ? 30min-1h, 25-100nl, mingit juttu pole vaja, lihtsalt sooviks näha mängukäiku.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #260
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            NLHU mmicro stakes coachi võii kedagi kes viitsiks käsi arutada, ma tahaks näha kudias see fishide biitime päris käib. Olen õpivõimeline ja tasus leiame kindlasti kokkuleppe.

            PM-ige keegi one time.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #261
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Algselt postitas joker Vaata postitust
              keegi 6max mängija oma mängu lubaks pisut jälgida ? 30min-1h, 25-100nl, mingit juttu pole vaja, lihtsalt sooviks näha mängukäiku.

              võta starsis lauad lahti ja aga vahi :)

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #262
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                võta starsis lauad lahti ja aga vahi :)
                Lamp

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #263
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  otsin mingit 6max coachingdiili, soovitavalt pikemaajaliselt. pm, kui kellegil huvi on
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #264
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Otsin nl25 FR coachi. Keegi huvitatud siis PM!

                    Comment

                    • sorm
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1511

                      #265
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                      Otsin nl25 FR coachi. Keegi huvitatud siis PM!
                      Soovitan pastilaad

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #266
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Soovitan ka ja kindlasti ka need ülejäänud 150 venda kellega ta on imesid teinud :)

                        Comment

                        • jahimees
                          Julm Donk
                          • Feb 2013
                          • 52

                          #267
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Otsin 6 max coachi nl10 ,PM :)

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #268
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Kes see mind nüüd mängima õpetab? NL50 HU see kuu -15 buy ini.. kohe on bustoland

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #269
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              otsin coachi kes beatiks NL400 6maxi.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #270
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                otsin coachi kes beatiks NL400 6maxi.
                                Kes muu kui Fyte. Tema pärusmaa kindlasti. Ise just paar päeva tagasi tegin ühissessi, et mängu meelde tuletada. Endiselt olen rahul teenusega.

                                Comment

                                Working...