*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #226
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    nagu yks gamer 6elnud

    "you're pro or you're a noob. so easy, that's life"
    Athene?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #227
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      2+2 oli pikk pikk vaidlus teemal kas nn. teatud inimtüüpidel on soodumus paremaks saada kui teistel, kahjuks ei leia atm antud threadi ülesse. Jäädigi seal vaidlema tho.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #228
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        2+2 oli pikk pikk vaidlus teemal kas nn. teatud inimtüüpidel on soodumus paremaks saada kui teistel, kahjuks ei leia atm antud threadi ülesse. Jäädigi seal vaidlema tho.
        Lol vaidlus

        Loomulikult on soodumus teatud inimtüüpidel...

        Algne psühholoogia juba ütleb seda.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #229
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          otsin kedagi kes mu PS 6max NL25 video üle vaataks.

          olen üldiselt ainult Full ringi mänginud, NL100s ca 300k käe peale ~3BB/100 winrate. pärast FT jama võtsin aastase pausi ja nüüd üritan 6maxis areneda. kuid 55k käe peale ei lähe nii hästi kui sooviks. ilmselt mingid suured leakid sees.

          saatke oma hind PMiga.

          Comment

          • Pokutaja
            Julm Donk
            • Feb 2012
            • 84

            #230
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Otsiks NL25 FR coach + PLO25 coach sõbrale. Teeks ühissessi ja vaataks asjad üle. 3bet on madal ja vahel vast foldin natukene liiga lihtsalt.
            Saatke palun pakkumised PM!

            Comment

            • Mandre
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 196

              #231
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Keegi HT HUSNG pakub coachi?

              Comment

              • Ingvar78
                Jube Noob
                • Apr 2010
                • 117

                #232
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Ahhoi rahvas

                Kes teeb coachi 6max ht.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #233
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                  Otsiks NL25 FR coach + PLO25 coach sõbrale. Teeks ühissessi ja vaataks asjad üle. 3bet on madal ja vahel vast foldin natukene liiga lihtsalt.
                  Saatke palun pakkumised PM!
                  3bet madal? lükka tuimalt POS olles kõrgemaks. Norm oleks ca 6-12 vahel (oleneb mängijatest/lauast/enda postflopist)

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #234
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    3bet madal? lükka tuimalt POS olles kõrgemaks. Norm oleks ca 6-12 vahel (oleneb mängijatest/lauast/enda postflopist)
                    NL25 fr 3bet 12 oleks üli spew. isegi 6 on selline piiripealne.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #235
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      otsin hucashi (nl25-50) coachi. basic info. pm
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #236
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        otsin hucashi (nl25-50) coachi. basic info. pm
                        Ranka?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #237
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          ei niki olen
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #238
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Algselt postitas sorm Vaata postitust
                            Ranka?
                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            ei niki olen
                            Arvan, et Sorm ei ajanud sind segamini, vaid pakkus rankat üheks võimalikuks coachiks.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #239
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Arvan, et Sorm ei ajanud sind segamini, vaid pakkus rankat üheks võimalikuks coachiks.
                              pokkerisheriff on sind coachinud?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #240
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                                pokkerisheriff on sind coachinud?
                                liiga hästi öeldud :D

                                Comment

                                Working...