Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***
kas siin keegi plo25+ ka coachib ? või keegi kogenum viitsiks äkki mõnikord sweatida või käsi üle vaadata ?
kas siin keegi plo25+ ka coachib ? või keegi kogenum viitsiks äkki mõnikord sweatida või käsi üle vaadata ?



Comment