*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #241
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    kas siin keegi plo25+ ka coachib ? või keegi kogenum viitsiks äkki mõnikord sweatida või käsi üle vaadata ?

    Comment

    • LÕKE
      Räme Fish
      • Oct 2012
      • 1

      #242
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Otsin 9 mängijaga turbo sng-de coachi, mängin 15-30usd mänge Starsis.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #243
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #244
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.
          Miks alati: kui sa teed mu heaks, siis annan osa kasumist. Kui ma 6-maxi mängiks siis ma oleks su diiliga nõus aga ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni, sest freerollida ma ei laseks enda kulul.

          Investeeri mängu, mitte ära hiili foorumi reeglitest mööda küsides pm. stake, kus soovitakse raha asemel teadmisi :)

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #245
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni
            Selline diil poleks hetkel minu puhul võimalik.

            Investeeri mängu
            Minu küsitud diil ju pmst seda ongi :)
            Ma olen aru saanud, et selliseid diile on siin ennegi palju toimunud ja lootsin, et küsija suu peale ei lööda.
            Ja üleüldse, minu pakutud diil peaks ju parem olema kui miski lambi 50/50 kasumijaotusega stake + coach diil, sest mängin oma rolliga.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #246
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.
              mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

              alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

              suht kindel et saaksid tasuta n6u

              20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

              foorumis v2ga hea tasuta advice

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #247
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

                alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

                suht kindel et saaksid tasuta n6u

                20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

                foorumis v2ga hea tasuta advice
                Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

                Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.



                E: aga kui keegi vedu ei võta, siis ilmselt tuleb nii teha jah.
                Last edited by virukunn; 25.10.12, 19:31.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

                  Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.
                  Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

                  Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #249
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

                    Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P
                    Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.
                      Teoorias see nii on aga tegelikult ei ole, sest kui juba skype-contact ning väike "commitment" lepinguga sõlmitud, siis ikka: hei, kuidas selle mängiksid? Ja lõpus coach ei ole enam coach vaid on lasteaia kasvataja ja lisaks mentor, kes peab lohutama ja kuulama bad beate ning long-runni.

                      Ma leian, et kui sa oled kaua-kaua-kaua juba olnud juba omadega jännis ja mikrolimiidis, siis sorry - pokker, kui tõsine mäng ei ole sinu jaoks. Mängi seda for fun, osale kampaaniates ja hoora boonuseid töövälisel ajal või siis võta end viimaks ja viimast korda kokku ning tööta, tööta, tööta. Kui siis ka tulemusi ei tule, siis mõtekam on potti vesi peale tõmmata ja vanadel junnidel lasta minna :)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #251
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Enamusel mikrolimiidi nühkijatel pole vaja strateegia coache, vaid mindseti omasid. Neid on meil aga vähe. Sellised üldised soovitused nagu vaata, uuri, tee, tegele ei toimi. Toimivat nõu saab anda ainult inimene, kes on ise sellest üle saanud või siis spetsiaalselt juurde õppinud seda teemat. Kui üks ütleb, et ära 3beti siin airi ja teine ütleb, et mine eelmisel õhtul varem magama, siis väga tihti võib sellel teisel rohkem õigus olla.

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #252
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Otsin NL25/50 coachi, varasema coaching kogemuse ja soovitajaga või lihtsalt tuntum nimi foorumis. Otsin kedagi, kellel oleks palju aega minuga töötada. Kõik pakkumised PM-ge või kirjutage siia.
                          Muidu olen nii helde ka, et annan 100% rahalisest profitist ära aasta lõpuni. Mängin Starsis obv, fpp-d ja stellarid jätaks endale. Enamasti olen mänginud 16-24 lauda, seega volüüm pole küsimus. Praegu olen BE donk.


                          Praegu pole keegi veel ennast välja pakkunud, kas tõesti ei leidu siin kedagi?
                          Last edited by $Lauri$; 30.10.12, 22:57.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #253
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Tere,

                            olen pikemat aega juba coachi otsinud. Kuna inglise keel on suht roostes, siis kardan, et live sessil inglise keeles võin jääda hätta nii asjadest täpselt arusaamisel kui ka enese väljendamisel. Seega olen hetkel loobunud coachi võtmisest väljastpoolt eestit. Paar kuud tagasi õnnestus juba peaaegu liinile saada ühe kohaliku midstakes crusheriga kuid kuna tal nappis aega asjaga tegeleda, siis jäi asi katki kahjuks ja sellest on mul väga kahju.
                            Enda mängust nii palju, et olen juba paar aastat nl100+ FR reg ja tänase seisuga biidin nl100 stabiilselt ev 3,8bb/100. NL200+ olen mänginud u.100K kätt sellel aastal kuid kuna oodatud tulemust ei ole tulnud (selle aasta winrate nl200+ mängudes ~1,5bb/100), siis viimased paar kuud olen keskendunud ainult nl100 grindimisele, et tagada kindel stabiilne sissetulek. Aegade jooksul olen ka stiili muutnud, kuid tulemused on jäänud ikka samasse auku. Varem olin suht loosagressive (17/12/2,5) ja nonsd oli seal BE piirimail. Tänaseks olen selles osas taandarenenud ja mängin momendil 13/10/1,5 rezhiimil. Harrastan palju trappimist ja slowplaymist (flop cbet on 40%). Vaatan palju showdowne (wtsd on 31%). Non-sd kukub kuristikku.
                            Täna arvan, et mu põhiline murekoht on mängud blindidel (kaotan viimasel ajal blindidelt 50-60bb/100) ja 3betet pottides. Samuti tunnen ennast ebamugavalt OOP regside vastu ja chk-fold on vast liiga tihe külaline.

                            Coachilt ootaksin, et ta tegeleks minuga nii kaua, kui tunneme mõlemad, et asi on saanud paremaks ja mu winrate on kasvanud vähemalt 2bb võrra. Et asi üle mõistuse ei läheks, siis võime panna ette ka mingid piirid. Arvan, et kogu pakett võiks sisaldada 10-15h live sesse. Selle ajaga peaks ühtteist vast külge jääma küll.
                            Tasuga mõtlesin välja sellise geniaalse plaani, et annaksin coachile 30% oma detsembri ja jaanuari kuu kasumist. Kuna mängin praegu kuus keskmiselt 60K kätt ja arvestades, et mu wr@nl100 on 3,8bb/100 atm, siis teoreetiline summa oleks ~1500$. Kui coach suudab mu teha paremaks, kui 3,8bb/100, siis kasvab ka tasu. Kokkuvõttes peaks hourly olema normaalne. Eraldi peaks läbi arutama, mis saab siis kui mingi juhuse läbi suudan 2 kuud järjest miinust näidata. Selleks puhuks peab mingi süsteemi välja mõtlema.
                            Kui kellegil huvi kui sellised tingimused ei sobi, siis olen väga paindlik.

                            Lisan selle aasta FR graafikud:

                            Kõik kokku:



                            Kõik kokku BB:



                            Ainult nl100:



                            Ootan PM-e.

                            EDIT: olgu lisatud, et diili ajal mängiksin ainult nl100.
                            Last edited by Kotkas1000; 01.11.12, 15:27.

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #254
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              keegi 180mane coachib?

                              Comment

                              • supernova66666
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 732

                                #255
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                keegi 180mane coachib?
                                See umbes sama küsimus kas keegi rahalaudasi coahcib
                                Turbo/non turbo/level?

                                Comment

                                Working...