Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!
Väljas söömine, võileiad/võisaiad ning mõttetu snäkkimine. Täpselt sellises järjekorras. Esimene on kõige hullem - ilma selleta kaal ei oleks langenud ning viimast oleks võinud edasi jätkata ja oleks ikka kaalu langetanud.
See oleneb inimesest - ma ikka eelistasin väljas käies süüa end jõhkralt üle ning snäkid ala nagu näiteks krõpsupäkk või magus mu lauale nii naljalt ei jõudnud. Pigem, kui keegi teine ostis, siis võtsin ka ampsu-kaks. Pole eriti miskite krõbisevate pakendite fän.
Algselt postitas Cash87
Vaata postitust
See oleneb inimesest - ma ikka eelistasin väljas käies süüa end jõhkralt üle ning snäkid ala nagu näiteks krõpsupäkk või magus mu lauale nii naljalt ei jõudnud. Pigem, kui keegi teine ostis, siis võtsin ka ampsu-kaks. Pole eriti miskite krõbisevate pakendite fän.





Comment