PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • poosapaa
    Räme Fish
    • Jul 2011
    • 22

    #31
    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

    aga palun
    106 minutes | Commonly referred to as "the Australian Earthlings ", Lucent is a feature-length documentary which explores the darker side of Australia's pig farming industry through a combination of hand-held and hidden camera footage, highlighting the day-to-day cruelty accepted by the industry as standard practice. Lucent is the result...

    Comment

    • poosapaa
      Räme Fish
      • Jul 2011
      • 22

      #32
      Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

      Kes veel aru pole saanud siis minu postituste eesmärk on välja tuua ebatervisliku toitumise varjatud poole ,teatud toidu tarbimisel on lihtsalt tõsised tagajärjed.
      kindlasti polnud mu eesmärk kedagi isiklikult solvata ega alandada ,ma ei arvagi et ma tänu oma toitumisele olen kellestki parem või targem inimene,
      ma ei vihka ega põlga ka inimesi kell on minust erinev elustiil.
      Ma üritan lihtsalt teha igapäeav teadlikuid valikuid et kellelgi teisel ka oleks natuke parem elu.

      vastus ego-maniakkidele
      4 minutes | Self-described civilized man, belonging to the culture known as the Takers. What an extraordinary creature. He has walked on the moon and created the worldwide web that connects billions of people like us right here. But there is a darker side of Taker culture, a history that tends to remain unseen. A side that gets brushed...

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #33
        Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

        Mul ei tule see termin meelde, kuidas nimetatakse mingisse ideesse kinni takerdunud inimest, aga toitumisega seotud teemades on neid inimesi väga palju.
        Seal mõjutab kõik kõike, kõigest on võimalik midagi järeldada ja midagi ümber lükata, mängima jääbki inimese enda võima laiemat pilti vaadata ja kahelda või takerduda mingisse ühte teemasse.
        Täiesti läbiuurimata ala on keha-vaimu ühendused, palju mõjutab mõtlemine keha funktsioone. Platseeboefekt on tõestatud, aga kaugemale pole väga mindud. Võibolla seal on midagi, mis sobib kõikide praegu vastandlike teooriatega?
        Võibolla on asi soolte mikroflooras, ehk see peab hea tervise jaoks olema tasakaalus. Aga tasakaal saavutatakse mingitel väga keerulistel viisidel. Et liha pole halb, vaid oleneb kogusest, suurem kogus muudab mikrofloora halvaks jne.

        Niiet soovitus kõigile ikkagi kriitiliselt suhtuda kõigesse, eriti internetis avaldatusse. Kui mingeid eksperimente teha endaga, siis säilitada kah kriitiline meel. Sellest lehmade ja planeedi päästmisest vaimustudes kah mõelda, kas on mingisugune emotsionaalne puudujääk, mida sellise asjaga tegelemisega kompenseeritakse.

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #34
          Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Et siis inimese "roll" on paljuneda, njah.
          valed seemned sul mõttes :D

          Comment

          • poosapaa
            Räme Fish
            • Jul 2011
            • 22

            #35
            Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Sellest lehmade ja planeedi päästmisest vaimustudes kah mõelda, kas on mingisugune emotsionaalne puudujääk, mida sellise asjaga tegelemisega kompenseeritakse.
            kui mõtled emotsionaalse puudujäägi all armastust sis loomakaitsjad tglt ju kõige suurema südamega inimesed üldse .
            Iisraelis on näiteks veganlus populaarne just äkki sellepärast et neid on lähiajaloos koheldud samamoodi nagu loomi seega neil lihtsam samastuda selle valuga mida loomad tunnevad.
            Tänapäevast haiget ühiskonda vaadates on emotsionaalsed puudujäägid pigem tavalistel inimestel kes kompeseerivad seda labase meelelahutusega .

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #36
              Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

              Suvi võiks juba tulla, saaks mõnusalt grillida.

              Comment

              • Cagebrah
                Julm Donk
                • Oct 2014
                • 42

                #37
                Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
                High-carb vegani arvamus
                kui ma vaatan inimesi kes jooksevad maratone siis enamik neist on heas vormis või näiteks keenia jooksjad kes võrreldes euroopa omadega kaaluvad 10kg vähem,pealegi seal maal ei ole sellist paksude epideemiat nagu lääne-ühiskonnas.
                Mida nemad sõõvad?
                Üllatuseks küll aga põhitoiduks on neil süsivesikud.
                kas inimeste ülekaal on tingitud sellest et nad sõõvad liiga palju riisi,kartult ja puuvilju ?
                Pigem tuleb see ülekaal rasvadest meil on vaja ju kõike praadida rasvas,lisada juurde veel rasvaseid kastmeid isegi salatile käib õli juurde.
                Kui sõõd 10g rasva siis keha salvestab sellest 9g rasvana ja kui sõõd hoopis süsivesikuid 10g siis sellest healjuhul 0,5g muudetakse rasvaks. mis nali see nüüd on v trollid niisama?:D
                Mis puutub liha siis see lihtsalt pole eluks vajalik,sa ei saa olla füüsiliselt kui ka vaimselt terve inimene kui sa sõõd loomade liha kes elavad ja surevad piinarikalt.
                Segatoidulise dieedi peal on tunduvalt lihtsam ja vähem teadmisi nõudev toituda tervislikult, kui see on just sinu eesmärk.
                Piisavalt valku, see hulk varieerub trenni tüübist ja kui palju trenni teed, kui üldse.
                Lihtsad süsikad asendada liitsüsikatega ning piisavalt kiudaineid.
                Hoida rasvade tarbimist normi piires ja asendada enamus loomsetest rasvadest taimsete rasvadega.
                Vitamiini probleemi ei tohiks tekkida kui süüa lisaks puuvilju ja lisada juurvilju liha kõrvale.

                Samas kui olla vegani dieedi peal pead sa väga täpselt teadma mida sa teed ning sinu toidulaud peab tohutult varieemuma. Pead vaeva nägema toidukava koostamisel ning sellest kinni pidamisel, et ikka kõik loomsetest tulevad toitained ja vitamiinid suudad asendada erinevate toitudega. Kui sa täpselt ei tea mida sa teed siis sa ei sea mitte ainult enda elu ohtu vaid ka enda laste kellele sa sellist eluviisi peale surud.
                B12 vitamiiniga peab näiteks olema väga ettevaatlik, eriti laste puhul. Veits mõtlemist http://www.dailymail.co.uk/news/arti...eficiency.html

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                  Selle Iisraeli seose peale ma ei oska küll kuidagi jätkata...

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                    Kuna eestlasi küüditati nagu palgikoormaid rongidega siberisse, siis võibolla nad tunnevad mahasaetud puude valu ja sellepärast on elektriküte nii populaarne.

                    Comment

                    • poosapaa
                      Räme Fish
                      • Jul 2011
                      • 22

                      #40
                      Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Kuna eestlasi küüditati nagu palgikoormaid rongidega siberisse, siis võibolla nad tunnevad mahasaetud puude valu ja sellepärast on elektriküte nii populaarne.
                      Ja et kui vaadata neid maausulisi või taarausu vilejelaid ja nende erilist suhet looduse ja loomadega siis kas nad just ise puude valu tundsid aga nad ei kohelnud neid ka lihtsalt mingi asja või objektina, puud olid neile eluliselt väga tähtsad, milleta talve üle ei elatud.
                      Kui oled juba kaotanud kontakti loodusega ongi sul raskem aru saada keskonna probleemidest ja loomakannatustest.inimene kes näiteks metsa oma rämpsu veab pole ilmselgelt maal elanud.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #41
                        Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                        Suvi võiks tulla, saaks juba mõnusalt grillida.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #42
                          Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                          Algselt postitas poosapaa Vaata postitust
                          Ja et kui vaadata neid maausulisi või taarausu vilejelaid ja nende erilist suhet looduse ja loomadega siis kas nad just ise puude valu tundsid aga nad ei kohelnud neid ka lihtsalt mingi asja või objektina, puud olid neile eluliselt väga tähtsad, milleta talve üle ei elatud.
                          Kui oled juba kaotanud kontakti loodusega ongi sul raskem aru saada keskonna probleemidest ja loomakannatustest.inimene kes näiteks metsa oma rämpsu veab pole ilmselgelt maal elanud.
                          Inimene, kes metsa oma prahti veab on idioot.

                          See, kas süüa liha või ainult taimset toitu on igaühe vaba valik. Üks pole parem teisest.

                          Comment

                          • Cagebrah
                            Julm Donk
                            • Oct 2014
                            • 42

                            #43
                            Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                            Võrratu liha lausa sulab suus, tunned looma nooruspõlve kannatusi.....mmmmm mõnus. Jube grilli isu tekkis seda teemat lugedes.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #44
                              Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                              perse ma see kuu ainult 2x mäkis käinud ja need olid ka samal päeval , lamp

                              Comment

                              • poosapaa
                                Räme Fish
                                • Jul 2011
                                • 22

                                #45
                                Re: PAKSUKESE PÄEVARAAMAT: kuidas ma kaotasin seitsme kuuga 20 000... grammi!

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Inimene, kes metsa oma prahti veab on idioot.

                                See, kas süüa liha või ainult taimset toitu on igaühe vaba valik. Üks pole parem teisest.
                                Taimetoitlastel on parem näiteks treeningutest taastumise võime seega jõuavad nad rohkem trenni teha ja saada füüsiliselt kiiremaks ja tugevamaks lühema ajaga. Isiklikult ma ei tea ühtegi head põhjust miks üldse peaks sõõma liha ja mis kasu mu keha saab sellest.

                                Comment

                                Working...