*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #646
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    See on jälle see väikse turu teema, eestlased ei jaks nii palju tarbida (süüa), et saaks odavamalt müüa.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #647
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Ma võin Eesti MC Donaldis mingi tuhat 1 Eurost juustuburksi ära süüa, kuna Mc is sellist asja juba ammu enam ei ole. Tavaline juustuburks, mis krooni ajal maksis 15 või 16 krooni ja euro tulles 1Eur maksab juba pikemat aega 1,5 Euri. Tõsteti iga paari kuu tagant 5 sendi kaupa. MC Donalds veel oli liitunud selle Ansipi ja Ligi kampaaniaga EURO HINDA EI TÕSTA.

      PS Soomes maksab sama juustuburks 1 Eur ja ketsup on tasuta, lase kasvõi taskud täis. Eestis ketsup MCis a la 30 senti 2 grammi
      Vähemalt 2 tundi tagasi maksis küll see tavaline burger Tartu Mäkis €1.

      //Ketsup on jah Eestis täiesti idiootse hinnaga. Tuubitäis maksab mingi €0.2 vist ja sellest jagub parimal juhul umbes veerandiks suurtest friikartulitest.
      Last edited by Fabulous; 25.07.12, 19:47.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #648
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        inb4 erplander

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #649
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #650
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Ja mina arvasin pilti vaadates, et prindid meeletult , kui 5000 tükki ette sööta. Aga paistab, et standardid on muutunud.
            Last edited by BentleyMulsanne; 25.07.12, 20:41. Põhjus: @minbetmillionaire

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #651
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Vahel ma ei saa aru, kas on A4 või AA ja teen samamoodi. Tulemus on hämmastav.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #652
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Igas asjas, mis ennast burgeriks nimetab, peab olema juust. Seega jutt käib juustuburksist, mis varem maksis 1 Eur ja nüüd 1,5 Eur. Seega maksab see viil juustu seal vahel vanas rahas 7,8 krooni.

                Ja Potsataja or Imric jutt käi Eesti turu väiksusest vaid eestlaste ahnusest (MC Donalds Eesti). Tartu kesklinna MCis on reeglina waiting time järjekord enamasti nii pikk, et ei viitsigi oodata.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #653
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Olümpiamängud ei hiilga just eriti odavate hindadega. Kui London on nagunii tuntud kui üks maailma kallemaid linnu, siis olümpia ajal on hinnad päris soolased.


                  Isegi Londonis saab juustuburgeri odavamalt.

                  Muide, kuidas Bic Mac (eine) hinnaga lood on?

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #654
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                    Igas asjas, mis ennast burgeriks nimetab, peab olema juust. Seega jutt käib juustuburksist, mis varem maksis 1 Eur ja nüüd 1,5 Eur. Seega maksab see viil juustu seal vahel vanas rahas 7,8 krooni.

                    Ja Potsataja or Imric jutt käi Eesti turu väiksusest vaid eestlaste ahnusest (MC Donalds Eesti). Tartu kesklinna MCis on reeglina waiting time järjekord enamasti nii pikk, et ei viitsigi oodata.
                    Ei ole olemas McDonalds Eestit vaid Premiere Restaurants :)

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #655
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      http://sport.delfi.ee/news/olympia20....d?id=64727698

                      Isegi Londonis saab juustuburgeri odavamalt.

                      Muide, kuidas Bic Mac (eine) hinnaga lood on?
                      Tartus €4.55 vist.

                      See on ikka suht rip-off kuna sama raha eest saaks minna Tartus Metrosse, võtta suure einesaia/leiva (+saab ise valida mis vahele tahad) ja friikad ning kõht saab ~2x rohkem täis.
                      Last edited by Fabulous; 25.07.12, 21:59.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #656
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Kui suur on tõenäosus, et pokkeriserifi konto taga peidab end madis o?

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #657
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          kuule Bentley sa olümpiale ei hakka juba sõitma ? homme on avapidustused, jääd veel hiljaks.

                          Comment

                          • salamadner
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 59

                            #658
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                            Kui on 6 bodybuilderit, kelle puhul väliselt kehamassi erinevusi sisuliselt võimatu hinnata, 2 meest on europiidid, 2 asiaadid ja 2 aborigeenid. Igast etnilise grupi esindajast üks on 95kg ja teine 102kg kehamassiga. Meil on kasutada n.ö hiiglasliku kiiku millel keskel tugipunkt, kuhu saame mehed peale panna - tegemaks kindlaks kehamassid. Kaalumisi võib korraldada ainult 2. Kuidas kindlaks teha, kes, kui palju kaalub(millise valemiga). Lahenduskäiku?
                            Lahendus?

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #659
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Teeme siis niimoodi, paneme ühele kiigeotsale europiidi (E1) ja asiaadi(A) ja teisele europiidi(E2) ja aborigeeni(Ab1).
                              Juhul, kui kiik ei vaju kuskile, kaalume teisel kaalumisel E1 ja E2. Kui E1 osutub raskemaks kui E2 siis sellest kõigest lähtub: E2 ja A1 on 95kg ning Ab1 ja E1 102kg.

                              Kui esimesel kaalumisel hoopis osutus E1 ja A kombo raskemaks, siis E1 on raskem kui E2. Seljuhul teisel kaalumisel lükkame kiigele E1+E2 vs A(1or2)+Ab(1or2), kui kiik näitab võrdsust siis A(1or2) on 102kg ja Ab(1or2) 95kg.
                              Võimalusel, et E1+E2 vs A(1or2)+Ab(1or2) osutus E1 ja E2 kombo raskemaks/kergemaks kui A(1or2)+Ab(1or2) siis A(1or2) ja Ab(1or2) on 102kg/95kg.

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #660
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Just praegu tõmmati ühes teises teemas siuke kild maha, et ma ei või:D Vajan üks pooltundi rahunemiseks.

                                Comment

                                Working...