*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1

    *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    või on kellelgi vastupidiseid väiteid?
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #2
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Oleks abi vaja ühe keerulise handiga. Flopil väga kavalalt alguses callisin, ja siis tegin trikiga reise otsa. Küsimus ongi, et kas oleks pidanud 5beti suurema tegema?

    Cassava Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1810308
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $1.96
    UTG: $3.87
    Hero (UTG+1): $2.00
    MP1: $2.09
    MP2: $0.52
    CO: $1.07
    BTN: $1.71
    SB: $2.46

    Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+1 with 4 4
    UTG calls $0.02, Hero calls $0.02, 1 fold, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, SB calls $0.01, BB checks

    Flop: ($0.12) 9 4 9 (6 players)
    SB checks, BB bets $0.09, UTG folds, Hero calls $0.09, MP2 folds, CO raises to $0.18, SB folds, BB raises to $0.27, Hero raises to $0.36, CO calls $0.18, BB raises to $0.45, Hero raises to $0.54, CO calls $0.18, BB raises to $0.63, Hero raises to $0.72, CO raises to $0.81, BB raises to $0.90, Hero raises to $0.99, CO calls $0.18, BB raises to $1.08, Hero raises to $1.17, CO calls $0.06 all in, BB raises to $1.26, Hero raises to $1.35, BB raises to $1.44, Hero raises to $1.53, BB raises to $1.62, Hero raises to $1.71, BB raises to $1.80, Hero raises to $1.89, BB raises to $1.94, Hero calls $0.05

    Turn: ($5.05) A (3 players - 1 is all in)

    River: ($5.05) J (3 players - 1 is all in)

    Final Pot: $5.05
    BB shows 9 6
    Hero shows 4 4
    CO shows 9 K
    Hero wins $3.07
    Hero wins $1.67
    (Rake: $0.31)

    // Teemasse ka, et naised on päris head.
    Last edited by Carl; 30.06.12, 23:09.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Kasiinoealine lõpuks ometi...fak yea :D.


      //fold to 5bet imo.. never ever pole seal alla 99.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #4
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        .
        Last edited by harryahven; 01.07.12, 01:40.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #5
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Kasiinoealine lõpuks ometi...fak yea :D.


          //fold to 5bet imo.. never ever pole seal alla 99.
          a millal mõistus ja väljendusoskus kasiinoealiseks saavad?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas Carl Vaata postitust
            Oleks abi vaja ühe keerulise handiga. Flopil väga kavalalt alguses callisin, ja siis tegin trikiga reise otsa. Küsimus ongi, et kas oleks pidanud 5beti suurema tegema?

            Cassava Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1810308
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            BB: $1.96
            UTG: $3.87
            Hero (UTG+1): $2.00
            MP1: $2.09
            MP2: $0.52
            CO: $1.07
            BTN: $1.71
            SB: $2.46

            Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+1 with 4 4
            UTG calls $0.02, Hero calls $0.02, 1 fold, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, SB calls $0.01, BB checks

            Flop: ($0.12) 9 4 9 (6 players)
            SB checks, BB bets $0.09, UTG folds, Hero calls $0.09, MP2 folds, CO raises to $0.18, SB folds, BB raises to $0.27, Hero raises to $0.36, CO calls $0.18, BB raises to $0.45, Hero raises to $0.54, CO calls $0.18, BB raises to $0.63, Hero raises to $0.72, CO raises to $0.81, BB raises to $0.90, Hero raises to $0.99, CO calls $0.18, BB raises to $1.08, Hero raises to $1.17, CO calls $0.06 all in, BB raises to $1.26, Hero raises to $1.35, BB raises to $1.44, Hero raises to $1.53, BB raises to $1.62, Hero raises to $1.71, BB raises to $1.80, Hero raises to $1.89, BB raises to $1.94, Hero calls $0.05

            Turn: ($5.05) A (3 players - 1 is all in)

            River: ($5.05) J (3 players - 1 is all in)

            Final Pot: $5.05
            BB shows 9 6
            Hero shows 4 4
            CO shows 9 K
            Hero wins $3.07
            Hero wins $1.67
            (Rake: $0.31)

            // Teemasse ka, et naised on päris head.
            anna abi tõesti.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas oohoh Vaata postitust
              a millal mõistus ja väljendusoskus kasiinoealiseks saavad?
              Mis su probleem on ?
              Väga suured probleemid tähelepanuvajadusega ikka mõnel kodanikul siin. Saaks ainult kuidagi ära panna teisele, et siis respecti koguda kaasmaalastelt. Ma saaks aru, et sa tunned mind irl ja esitad sellise küsimuse aga sa ei tunne ju ?

              Comment

              • ninasarvik
                Jube Noob
                • May 2011
                • 124

                #8
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Mis su probleem on ?
                Väga suured probleemid tähelepanuvajadusega ikka mõnel kodanikul siin. Saaks ainult kuidagi ära panna teisele, et siis respecti koguda kaasmaalastelt. Ma saaks aru, et sa tunned mind irl ja esitad sellise küsimuse aga sa ei tunne ju ?
                Siin ei käi tühikut. :)
                Last edited by ninasarvik; 01.07.12, 07:55. Põhjus: backdoorsex ei tea

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  muruniidukitest veel niipalju, et mul raske käivitumise probleemi möödunud aastal lahendas 98 bensiini kasutamine 95 asemel. Mõjus väga hästi. Musta suitsu ajab siis välja kui oled niidukit kallutanud kuskile suunda liiga kaua. See aasta on muidugi niidukil midagi pööretega perses ja jagu ma ei saa sellest. Pidevalt käivad pörded üles ja siis jälle alla. Seal mingi vedrude ja automaatsegusiibri liikumisega pekkis et tõmbab pöörded üles ja siis keerab siibri kinni ja siis uuesti üles jne.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Mulle tundub ,et on vaja eraldi alafoorumit niidukite jaoks.

                    Comment

                    • 800miljonit
                      Jube Noob
                      • May 2012
                      • 118

                      #11
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      muruniidukitest veel niipalju, et mul raske käivitumise probleemi möödunud aastal lahendas 98 bensiini kasutamine 95 asemel. Mõjus väga hästi. Musta suitsu ajab siis välja kui oled niidukit kallutanud kuskile suunda liiga kaua. See aasta on muidugi niidukil midagi pööretega perses ja jagu ma ei saa sellest. Pidevalt käivad pörded üles ja siis jälle alla. Seal mingi vedrude ja automaatsegusiibri liikumisega pekkis et tõmbab pöörded üles ja siis keerab siibri kinni ja siis uuesti üles jne.
                      "kirjuta et puhastagu bensu paak ja karbuss ja õhufilter ja masin käib nagu uus ja teatud poole ei tohi kallutada muidu õli jookseb karterist välja ja parem on kui üldse ei kallutaks kuradi hillbilli"

                      "aga ennem kui uue sisse valad peaks paagi puhtaks pesema sest seal igast tükke sees ja nood jäävad vahepeal bena voolule ette ja siis tekibki pöörete kõikumine"
                      Last edited by 800miljonit; 01.07.12, 10:27.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #12
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        ???

                        ei ole see asi päris nii lihtne. Ega ma ka päris eile sündinud ei ole ning need asjad ammu tehtud juba mis kirja panid. Kui hooba millegiga paigal hoian töötab asi väga viisakalt. Nii kui vedrude peale lasta nagu orginaalis on, hakkab kohe jama peale jälle. Ostmisest peale pole kõige parem niiduk olnud.
                        Last edited by Provoker; 01.07.12, 10:53.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Vikatiga peale, kuu peale see tehnika.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #14
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            ostke lambad endale, pole vaja üldse niita

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Comment

                              Working...