või on kellelgi vastupidiseid väiteid?
*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Oleks abi vaja ühe keerulise handiga. Flopil väga kavalalt alguses callisin, ja siis tegin trikiga reise otsa. Küsimus ongi, et kas oleks pidanud 5beti suurema tegema?
Cassava Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1810308
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
BB: $1.96
UTG: $3.87
Hero (UTG+1): $2.00
MP1: $2.09
MP2: $0.52
CO: $1.07
BTN: $1.71
SB: $2.46
Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+1 with 4
4
UTG calls $0.02, Hero calls $0.02, 1 fold, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, SB calls $0.01, BB checks
Flop: ($0.12) 9
4
9
(6 players)
SB checks, BB bets $0.09, UTG folds, Hero calls $0.09, MP2 folds, CO raises to $0.18, SB folds, BB raises to $0.27, Hero raises to $0.36, CO calls $0.18, BB raises to $0.45, Hero raises to $0.54, CO calls $0.18, BB raises to $0.63, Hero raises to $0.72, CO raises to $0.81, BB raises to $0.90, Hero raises to $0.99, CO calls $0.18, BB raises to $1.08, Hero raises to $1.17, CO calls $0.06 all in, BB raises to $1.26, Hero raises to $1.35, BB raises to $1.44, Hero raises to $1.53, BB raises to $1.62, Hero raises to $1.71, BB raises to $1.80, Hero raises to $1.89, BB raises to $1.94, Hero calls $0.05
Turn: ($5.05) A
(3 players - 1 is all in)
River: ($5.05) J
(3 players - 1 is all in)
Final Pot: $5.05
BB shows 9
6
Hero shows 4
4
CO shows 9
K
Hero wins $3.07
Hero wins $1.67
(Rake: $0.31)
// Teemasse ka, et naised on päris head.Last edited by Carl; 30.06.12, 23:09.
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
.Last edited by harryahven; 01.07.12, 01:40.
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
a millal mõistus ja väljendusoskus kasiinoealiseks saavad?Algselt postitas backdoorsex Vaata postitustKasiinoealine lõpuks ometi...fak yea :D.
//fold to 5bet imo.. never ever pole seal alla 99.
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
anna abi tõesti.Algselt postitas Carl Vaata postitustOleks abi vaja ühe keerulise handiga. Flopil väga kavalalt alguses callisin, ja siis tegin trikiga reise otsa. Küsimus ongi, et kas oleks pidanud 5beti suurema tegema?
Cassava Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1810308
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
BB: $1.96
UTG: $3.87
Hero (UTG+1): $2.00
MP1: $2.09
MP2: $0.52
CO: $1.07
BTN: $1.71
SB: $2.46
Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+1 with 4
4
UTG calls $0.02, Hero calls $0.02, 1 fold, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, SB calls $0.01, BB checks
Flop: ($0.12) 9
4
9
(6 players)
SB checks, BB bets $0.09, UTG folds, Hero calls $0.09, MP2 folds, CO raises to $0.18, SB folds, BB raises to $0.27, Hero raises to $0.36, CO calls $0.18, BB raises to $0.45, Hero raises to $0.54, CO calls $0.18, BB raises to $0.63, Hero raises to $0.72, CO raises to $0.81, BB raises to $0.90, Hero raises to $0.99, CO calls $0.18, BB raises to $1.08, Hero raises to $1.17, CO calls $0.06 all in, BB raises to $1.26, Hero raises to $1.35, BB raises to $1.44, Hero raises to $1.53, BB raises to $1.62, Hero raises to $1.71, BB raises to $1.80, Hero raises to $1.89, BB raises to $1.94, Hero calls $0.05
Turn: ($5.05) A
(3 players - 1 is all in)
River: ($5.05) J
(3 players - 1 is all in)
Final Pot: $5.05
BB shows 9
6
Hero shows 4
4
CO shows 9
K
Hero wins $3.07
Hero wins $1.67
(Rake: $0.31)
// Teemasse ka, et naised on päris head.
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Mis su probleem on ?Algselt postitas oohoh Vaata postitusta millal mõistus ja väljendusoskus kasiinoealiseks saavad?
Väga suured probleemid tähelepanuvajadusega ikka mõnel kodanikul siin. Saaks ainult kuidagi ära panna teisele, et siis respecti koguda kaasmaalastelt. Ma saaks aru, et sa tunned mind irl ja esitad sellise küsimuse aga sa ei tunne ju ?
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Siin ei käi tühikut. :)Algselt postitas backdoorsex Vaata postitustMis su probleem on ?
Väga suured probleemid tähelepanuvajadusega ikka mõnel kodanikul siin. Saaks ainult kuidagi ära panna teisele, et siis respecti koguda kaasmaalastelt. Ma saaks aru, et sa tunned mind irl ja esitad sellise küsimuse aga sa ei tunne ju ?
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
muruniidukitest veel niipalju, et mul raske käivitumise probleemi möödunud aastal lahendas 98 bensiini kasutamine 95 asemel. Mõjus väga hästi. Musta suitsu ajab siis välja kui oled niidukit kallutanud kuskile suunda liiga kaua. See aasta on muidugi niidukil midagi pööretega perses ja jagu ma ei saa sellest. Pidevalt käivad pörded üles ja siis jälle alla. Seal mingi vedrude ja automaatsegusiibri liikumisega pekkis et tõmbab pöörded üles ja siis keerab siibri kinni ja siis uuesti üles jne.
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
"kirjuta et puhastagu bensu paak ja karbuss ja õhufilter ja masin käib nagu uus ja teatud poole ei tohi kallutada muidu õli jookseb karterist välja ja parem on kui üldse ei kallutaks kuradi hillbilli"Algselt postitas Provoker Vaata postitustmuruniidukitest veel niipalju, et mul raske käivitumise probleemi möödunud aastal lahendas 98 bensiini kasutamine 95 asemel. Mõjus väga hästi. Musta suitsu ajab siis välja kui oled niidukit kallutanud kuskile suunda liiga kaua. See aasta on muidugi niidukil midagi pööretega perses ja jagu ma ei saa sellest. Pidevalt käivad pörded üles ja siis jälle alla. Seal mingi vedrude ja automaatsegusiibri liikumisega pekkis et tõmbab pöörded üles ja siis keerab siibri kinni ja siis uuesti üles jne.
"aga ennem kui uue sisse valad peaks paagi puhtaks pesema sest seal igast tükke sees ja nood jäävad vahepeal bena voolule ette ja siis tekibki pöörete kõikumine"Last edited by 800miljonit; 01.07.12, 10:27.
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
???
ei ole see asi päris nii lihtne. Ega ma ka päris eile sündinud ei ole ning need asjad ammu tehtud juba mis kirja panid. Kui hooba millegiga paigal hoian töötab asi väga viisakalt. Nii kui vedrude peale lasta nagu orginaalis on, hakkab kohe jama peale jälle. Ostmisest peale pole kõige parem niiduk olnud.Last edited by Provoker; 01.07.12, 10:53.
Comment
Comment