Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
See on jälle see väikse turu teema, eestlased ei jaks nii palju tarbida (süüa), et saaks odavamalt müüa.
See on jälle see väikse turu teema, eestlased ei jaks nii palju tarbida (süüa), et saaks odavamalt müüa.

Comment