*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #661
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Teeme siis niimoodi, paneme ühele kiigeotsale europiidi (E1) ja asiaadi(A) ja teisele europiidi(E2) ja aborigeeni(Ab1).
    Juhul, kui kiik ei vaju kuskile, kaalume teisel kaalumisel E1 ja E2. Kui E1 osutub raskemaks kui E2 siis sellest kõigest lähtub: E2 ja A1 on 95kg ning Ab1 ja E1 102kg.

    Kui esimesel kaalumisel hoopis osutus E1 ja A kombo raskemaks, siis E1 on raskem kui E2. Seljuhul teisel kaalumisel lükkame kiigele E1+E2 vs A(1or2)+Ab(1or2), kui kiik näitab võrdsust siis A(1or2) on 102kg ja Ab(1or2) 95kg.
    Võimalusel, et E1+E2 vs A(1or2)+Ab(1or2) osutus E1 ja E2 kombo raskemaks/kergemaks kui A(1or2)+Ab(1or2) siis A(1or2) ja Ab(1or2) on 102kg/95kg.
    selle põhjal ütleks et vajaksid wayyyy rohkem kui pool tundi rahunemiseks

    Comment

    • BentleyMulsanne
      Bännitud
      • May 2012
      • 499

      #662
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Kõik on korrektne. Vastuseks siin saabki olla ainult töötav lahenduskäik(lahenduskäigu selgitus).
      Last edited by BentleyMulsanne; 26.07.12, 13:33.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #663
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Ei ole olemas McDonalds Eestit vaid Premiere Restaurants :)
        Ok OK

        1. Premier Restaurants Eesti AS

        Kehtetud ärinimed

        McDonald's Eesti Aktsiaselts

        Registrite ja Infosüsteemide Keskus pakub Eesti kodanikele erinevaid e-teenuseid.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #664
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED



          Väga solid vanamees.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #665
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Lõpuks ometi on suvi. Tra sellised naised rannas, õlu, päike.....

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #666
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Lõpuks ometi on suvi. Tra sellised naised rannas, õlu, päike.....
              Läpakas, ventikas, külm vesi, nägin ühte päris kobedat starsi avatari: wher u from bjuuty? Fck off moron :(

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #667
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Ma võin Eesti MC Donaldis mingi tuhat 1 Eurost juustuburksi ära süüa, kuna Mc is sellist asja juba ammu enam ei ole. Tavaline juustuburks, mis krooni ajal maksis 15 või 16 krooni ja euro tulles 1Eur maksab juba pikemat aega 1,5 Euri. Tõsteti iga paari kuu tagant 5 sendi kaupa. MC Donalds veel oli liitunud selle Ansipi ja Ligi kampaaniaga EURO HINDA EI TÕSTA.

                PS Soomes maksab sama juustuburks 1 Eur ja ketsup on tasuta, lase kasvõi taskud täis. Eestis ketsup MCis a la 30 senti 2 grammi
                Sellepärast käingi ma peale viimast Mc-is käiku ja1.5 juustusaiade ostmist, kuskil õiges burksikas nt Tallinnas Linnu tee Rääk ja sealt edasi ka mingi burksivärk. Seal saab ca 2 Eur eest korraliku isendi. Eks se Mc ikka ahne ole, USAs saab sama raha eest ca 2.korda rohkem.

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #668
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Kas linnapiiril olev räägupesa pandi tagasi või on lõpp sellega?

                  Comment

                  • maarios
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 89

                    #669
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                    õiges burksikas nt Tallinnas Linnu tee Rääk
                    ainukene õige burgs Tallinnas. Mingid mäkid ja hessid ei saa selle vastu....

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #670
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Hessi tortilla on nuts, tho mõnikord harvem satub veits kahtlaselt valmistatud variant.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #671
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Microsoft tegi hotmailile uue update ja enam spämmitõke läbi ei taha lasta.
                        Last edited by BentleyMulsanne; 26.07.12, 21:14.

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #672
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Algselt postitas maarios Vaata postitust
                          ainukene õige burgs Tallinnas. Mingid mäkid ja hessid ei saa selle vastu....
                          Kui juba õigetest burksidest juttu tehti, siis käige ära Kadrioru staadion kõrval olevas Vesivärava grillis ja pärast seda võib kõik teised lambi burksid koertele sööta. Edu võti peitub kotletis, mis grillitakse kliendi silme all värskest lihast ja jäetakse nö mediumiks(saab ka seda muuta kui soovi). Valikus igast erinevaid versioone jalapeno, sinihallitusjuustu jne burgerid. Lisaks võtke kindlasti ise kooritud/lõigutud friikaid ohtra juustuga :) Neil vist FB leht ka olemas. A ja lahti tehakse see burksi osakond kella kolmest, kui õigest mäletan.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #673
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            see ei ole enam rotiburks ju, restoburksid obv parimad

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #674
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Hiiu grilli kebab lavassis on nuts..

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #675
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                                Kui juba õigetest burksidest juttu tehti, siis käige ära Kadrioru staadion kõrval olevas Vesivärava grillis ja pärast seda võib kõik teised lambi burksid koertele sööta. Edu võti peitub kotletis, mis grillitakse kliendi silme all värskest lihast ja jäetakse nö mediumiks(saab ka seda muuta kui soovi). Valikus igast erinevaid versioone jalapeno, sinihallitusjuustu jne burgerid. Lisaks võtke kindlasti ise kooritud/lõigutud friikaid ohtra juustuga :) Neil vist FB leht ka olemas. A ja lahti tehakse see burksi osakond kella kolmest, kui õigest mäletan.
                                seal loomaaia juures on ka suht nuts purgsi putka.

                                Comment

                                Working...