*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #346
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    nl 10 nühin

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #347
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Googelda «French Keyboard Layout».

      In b4 Captain Obvious
      ty, ma ennem googeldasin " le keyboard " ja mingit jama tuli ainult

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #348
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Internet/browser keyboardi googeldades peaks ka leidma mingi klaviatuuri, mida saad hiirega kasutada.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #349
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          selle otsinguga vaatasin wikist, aga pihta ei saanud. pakub kahte erinevat varianti. aga kasutada ei julge, mul 1 võimalus alles :D

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #350
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            siis tuleb kaks korda vastu rinda lüüa ja kohaliku neiu käest abi paluda

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #351
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              hetkel ma olen kohalikest neidudest suht kaugel. muidu poleks probleemi. flandrias hetkel, siin teine klaver.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #352
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Programs-Accessories-Ease Of Access- On Screen Keyboard ? Pole aimugi aga äkki saab kasutada ja äkki aitab

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #353
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  lol. Vahest võivad misclickid head ka olla :D.
                  http://www.boomplayer.com/et/poker-h...561_0580E1A70D
                  Faaakk mis ma alati nii rumal olen ja su linke jms vajutan.. Ma tahaks seda raisatud aega oma elust tagasi :(

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #354
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Ära klicki siis kõike :D
                    ERR Novaator on auhinnatud teadusuudiste portaal, mis valmib ERR-i ja Eesti teadusasutuste koostöös.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #355
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      Sõltlane olen :(

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #356
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Sõltlane olen :(
                        Üks väike mäng, et sind terveks ravida.
                        Entdecken Sie unsere Gametokenz! Optimal für Gamer, die ihre Spielerfahrung verbessern möchten. Holen Sie sich jetzt die besten Gametokenz und steigern Sie Ihre Gaming-Leidenschaft!

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #357
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Üks väike mäng, et sind terveks ravida.
                          http://www.gametokenz.com/the-button-clicking-game/
                          Not clicking that :(

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #358
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Keegi teab mida random joel on teha elektrikarjustega ja elektrikarjuse generaatoritega? Kuhu neid maha lükatakse?
                            Isa on mul mesinik ja tal on osadel gruppidel elektrikarjus ümber karude pärast ja mitmest kohast on need lihtsalt rotti lastud korduvalt. Siiani pole õnnestunud tabada neid tegelasi.
                            Üks eletrikarjus koos generaatori ja akuga maksab 300€~. Ära panemata neid ei saa jätta kuna siis tulevad karud lõhkuma jälle ja see teeks kahjumi kõvasti suuremaks kui see aparaadi vargus.
                            Mesilased on igalpool pärnu maakonnas laiali umbes 100 kilomeetrisel raadiusel (vändra, kurgja, suurejõe, vihtra ja taoline piirkord), anyway kui mõni maa inimene siin foorumis on ja keegi pakub teile siukest manti võib teada anda. Suht väike tõenäosus, et siin keegi selline on aga kaotada pole midagi siia kirjutades. Hindi andjale vaevatasu ka obv.
                            Edasi siuke pull jätkub tuleb vist mingid "linnukaamerad" üles visata.
                            Last edited by qbj0hn; 15.07.12, 20:26.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #359
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Need aparaadid peaksid piisavalt suured olema, et sinna saaks mingi telefoniräbala hea akuga sisse peita. Eesmärk peaks olema nn lapse asukoha määramine vms. Mingi gps-i värk. Tunduvalt lihtsam ja odavam kui linnukaamera :) Ega neid aparaate ei varastata kasu eesmärgil, vaid lihtsalt eestlaslik suhtumine mis ripakil see oma. Osad tondid võivad isegi puhtalt aparaadis leiduva vase järgi minna.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #360
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                Need aparaadid peaksid piisavalt suured olema, et sinna saaks mingi telefoniräbala hea akuga sisse peita. Eesmärk peaks olema nn lapse asukoha määramine vms. Mingi gps-i värk. Tunduvalt lihtsam ja odavam kui linnukaamera :) Ega neid aparaate ei varastata kasu eesmärgil, vaid lihtsalt eestlaslik suhtumine mis ripakil see oma. Osad tondid võivad isegi puhtalt aparaadis leiduva vase järgi minna.
                                Seda GPS-i värki peaks küll testima, väga hea mõte. Keegi targem võiks seletada kuidas kõige parem seda teha oleks, ise mingi tehnika wiz just pole. Siuke jama ka maksab ju? Või lükkad mingi vana telefoni sisse mille aku peab 2 nädalat ja ez? (enda mobla aku peab üle kahe nädala tho) Keegi teadja võiks isegi PM-i saata kui viitsid mis erinevaid programme kasutada ja kudias kõige parem oleks jne, ise pole absoluutselt kursis.
                                Enamus need kohad on vähe asustatud kohtades ka, et inimene kes neid rotti laseb täpselt teab mida ta teeb ja kuhu läheb. Ega kui autoga lambist mööda teed sõidad pole mitte ühtegi gruppi näha. Paljudes gruppides peab isegi metsa sisse sõitma või lausa mingi epic keeruline tee mida normaalne inimene elus ei märka.
                                Serious probleem, ega kui need lohhid edaspidi ka neid ära võtavad siis pika peale läheb asi kulukaks. Ja kui midagi ei tee nad näevad kui ez igakord need ära võtta on ja jätkavad oma tegevust anyway.
                                Vanasti polnud neid karjuseid üldse ümber, paar x aastas aint kimbutasid karud. Viimastel aastatel aktiivsemaks nad läinud miskiprst, aga ega nende karjuste jaoks ka lubasid vaja jne. Karu maha laskmiseks ka luba raske saada, maakonna peale paarile jahimehele aint jagatakse.
                                Politseisse avaldus ka tehtud igakord formaalsuse mõttes, aga noh kui ei saa riigiraha vargaid isegi kinni panna mis siis siuksest jamast rääkida.

                                Fakk peaks 220 sisse viskama sinna , praegu siuke vool sees, et karu situb täis ennast aint
                                Last edited by qbj0hn; 15.07.12, 21:12.

                                Comment

                                Working...