*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #361
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    iphone 4 sisse ja trackid obv ..

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #362
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Igapäev käid laadimas telefoni :D? Nendel nutikatel üli sitad akud ju. Osta veel iphone 4 ka mis maksab rohkem kui see aparaat väärt on.
      Kas mingeid lihtsaid trackimis seadmeid ei ole siis olemas tsiviil kasutuses?
      Last edited by qbj0hn; 15.07.12, 21:18.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #363
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        mainisd et generaator ka seal ju ? elekter sealt obv .. kui kalliks l2heb hakkad galaxy SIII vastu vahetama

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #364
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Seda GPS-i värki peaks küll testima, väga hea mõte. Keegi targem võiks seletada kuidas kõige parem seda teha oleks, ise mingi tehnika wiz just pole. Siuke jama ka maksab ju? Või lükkad mingi vana telefoni sisse mille aku peab 2 nädalat ja ez? (enda mobla aku peab üle kahe nädala tho) Keegi teadja võiks isegi PM-i saata kui viitsid mis erinevaid programme kasutada ja kudias kõige parem oleks jne, ise pole absoluutselt kursis.
          Enamus need kohad on vähe asustatud kohtades ka, et inimene kes neid rotti laseb täpselt teab mida ta teeb ja kuhu läheb. Ega kui autoga lambist mööda teed sõidad pole mitte ühtegi gruppi näha. Paljudes gruppides peab isegi metsa sisse sõitma või lausa mingi epic keeruline tee mida normaalne inimene elus ei märka.
          Serious probleem, ega kui need lohhid edaspidi ka neid ära võtavad siis pika peale läheb asi kulukaks. Ja kui midagi ei tee nad näevad kui ez igakord need ära võtta on ja jätkavad oma tegevust anyway.
          Vanasti polnud neid karjuseid üldse ümber, paar x aastas aint kimbutasid karud. Viimastel aastatel aktiivsemaks nad läinud miskiprst, aga ega nende karjuste jaoks ka lubasid vaja jne. Karu maha laskmiseks ka luba raske saada, maakonna peale paarile jahimehele aint jagatakse.
          Politseisse avaldus ka tehtud igakord formaalsuse mõttes, aga noh kui ei saa riigiraha vargaid isegi kinni panna mis siis siuksest jamast rääkida.

          Fakk peaks 220 sisse viskama sinna , praegu siuke vool sees, et karu situb täis ennast aint

          Võta suurelt ette, sest tuleb kokkuvõttes ikka odavam.

          Esiteks vaata, kas generaatori kerel on sellist ala, kuhu saab dubleeritud generaatorist eraldi voolu sisse lasta. Et kui näppima tulevad, siis saavad ise kerest litaka kätte, isegi kui karjusel endal voolu välja lasevad. Ainult ei saa eraldi mingit plekki peale vedada, muidu süsteemsemad vennad tabavad ära, milliseid võtta ja milliseid mitte.

          Siis veel afgaani tarkusega dubleeri veel eemaldamise kaitset. Ma ei kujuta ette, kuidas need karjuste genekad välja näevad, aga sebi neid värvigranaate, mida paintballis või kuskil kasutatakse ja iga geneka alla/taha korralik ied, et kui liigutavad, siis on värviga koos ja tilt garanteeritud.
          Eriti hea, kui saad granaadisütikuid või neid siniseid lõhkepakette ja tee mingit hermeetiku/värvi sega kilekottidesse masina alla, lõhkepakett värvi sisse ja nööriga geneka külge.
          Pärast hea ära tunda ja endal ka lõbusam.

          edit: sõbral mingi maakodu mere ääres pärnumaal ja kogu aeg käidi sees teise korrus erõduukse kaudu. Hakkas granaadisütikut jätma sissepoole ukse ja siena vahele, nii et kui uks lahti tõmmata, siis splin lendas. Ühel korral oli uks lahti, sütik paugu ära teinud ja midgai võetud polnud. Ehmatas vist korrlaikult ära, kui sellist guerillawari vatsu hakatakse korraldama.
          Last edited by jrgn hell; 15.07.12, 21:23.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #365
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            mainisd et generaator ka seal ju ? elekter sealt obv
            Peab uurima, vbl mingi ülekandega on tõesti võimalik.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #366
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Peab uurima, vbl mingi ülekandega on tõesti võimalik.
              ma ei tea ma ise semi sooda, aga kas sa said aru, et ma ei mõtlend seda tõsiselt :D? .. gps moodul iizim imo .. amazonist või ebay eest ei maksa nende pealt mdiagi + patarei pealt mis kestavad sitaks ja netist trackida .. ez.. ahja sim kaarti neile vaja ikkagi vist oli ..

              ainult gps põhiseis peaks ka olema, aga need imo tunduvalt kallimad ....

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #367
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                pane aparaadi sisse pomm, siis varas enam teist korda ei tule kui käsi otsas pole enam. Või siis pane rebaseraud aparaadi ette maha, eeldades, et rotti lastakse pimedas ja seda tähele ei panda.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #368
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  why da fuck nad varastavad neid yldse? kes tra ostab mingeid karjuseid ja generaatoreid? vana rauaks ka ju liiga v2he stuffi .. paar tiiru vaske on ehk genekas ..

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #369
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ma ei tea ma ise semi sooda, aga kas sa said aru, et ma ei mõtlend seda tõsiselt :D? .. gps moodul iizim imo .. amazonist või ebay eest ei maksa nende pealt mdiagi + patarei pealt mis kestavad sitaks ja netist trackida .. ez.. ahja sim kaarti neile vaja ikkagi vist oli ..

                    ainult gps põhiseis peaks ka olema, aga need imo tunduvalt kallimad ....
                    Arvasin, et sa serious :D.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    why da fuck nad varastavad neid yldse? kes tra ostab mingeid karjuseid ja generaatoreid? vana rauaks ka ju liiga v2he stuffi .. paar tiiru vaske on ehk genekas ..
                    Ei kujuta ette lul.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #370
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      ma ei tea ma ise semi sooda, aga kas sa said aru, et ma ei mõtlend seda tõsiselt :D? .. gps moodul iizim imo .. amazonist või ebay eest ei maksa nende pealt mdiagi + patarei pealt mis kestavad sitaks ja netist trackida .. ez.. ahja sim kaarti neile vaja ikkagi vist oli ..

                      ainult gps põhiseis peaks ka olema, aga need imo tunduvalt kallimad ....


                      võistlus, milline geneka skõige kiirmeini ja kõige kaugemale liigub. Sõber korraldba purjetamisvõistlusi ja need vahets ikka kaustuses. Väike platsikust tracker ja nagu leits ütles, siis aku holdib sitaks kaua.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #371
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Siuke asi oleks perfect, uurin järgi kindlasti.

                        EDIT: Ebayst vaatan atm, seal tohhuja taolist kraami igas hinnaklassis.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #372
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Ma paneks ikkagi iphone 4s peitu sinna .. et igakord varasel oleks üllatus .. kord valge, kord must iphone..

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #373
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Ma olen suht kindel, et minurada kutid oleks ise ka huvitatud, kui ühets äriideest kasvaks välja veel muid revenue streame, kuna nende trackeritega paljudel aladel pole teha midagi, aga mingi fee eest laenutada tackereid ja oma infrat kaartidea kogu süsteemi näol on kidnlatsi mõlemale EV+ ja annab neile kõvasti publicityt ja respecti ka.

                            Igatahes hoia kursis, kuidas edeneb nende rottimistega. Mõne lõksu võiks ka ikka teha. Väga põnev.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #374
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Korralik 3-4m auk geneka ette ja gl neile karudega siis.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #375
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Btw kui legit üldse seaduse mõttes siuke isealgatuslik jälitustegevus on?

                                Comment

                                Working...