PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #61
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    peaks ka kirja panema, tahaks näha mis Aikud ja Petsid te olete rsk :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Mitte kirja panema vaid ära maksma. Ole nüüd vunts.

      Akki siin keegi ei tea aga samal nädalal on ka Tartu Kevadpäevad. See on väga maru üritus ja Tartusse tulemiseks on rohkem põhjust kui kunagi varem!!!

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #63
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Homme teen kande ära kindlasti. ehk siis täna, kell lippab. Tudengite kevadpäevad samas vahemikus siis v? noh pole paha, ise nagunii Tartus. peaks meeldima

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Homme teen kande ära kindlasti. ehk siis täna, kell lippab. Tudengite kevadpäevad samas vahemikus siis v? noh pole paha, ise nagunii Tartus. peaks meeldima
          Tartu Tudengipäevad on 25. aprill (kolmap) - 1. mai (teisipäev). Terve kava: http://www.studentdays.ee/kava/kava-tkp-2012

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #65
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            Ja 28.aprill saab kohe jätkata :D:D:D

            18.00 Tudengipokker Turu 21 tasuta
            18.00 Hispaania rahvusõhtu Emajõe keeltekool, Küüni 7 tasuta

            Tuleb meelde kuidas tudengiajal sai öö läbi tina pandud siis hommikul kuidagi Toomemäel ringi kakerdatud ja seal lipu heiskamine.....kes laulis kõvasti ja valesti Eesti hümni.....mingi sõber vist

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #66
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              Makstud

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                Rahad makstud:
                1. Pumper
                2. Tarmonaator
                3. Ranka
                4. nikitheone
                5. sorm
                6. jasssass


                Ärge jätke viimasele hetkele rahade maksmist! Järgmine uuendus esmaspäeval, sest nädalavahetusel SWED-ist raha SEB-sse ei liigu.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #68
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  Kui kellelgi autos vabu kohti, siis feel free to PM ..olen väga sõbralik!

                  Makstud.
                  Last edited by Priidix; 21.04.12, 09:32.

                  Comment

                  • sorm
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1511

                    #69
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Saagige pekki kuipalju osalejaid on !!!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      Priit, läheme rongiga

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #71
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Pohh, väiksem seltskond ongi parem, 15 inimest saab ikka kokku, saamegi rohkem pizzat ja muud kraami ja rohkem juttu ajada.
                        Ega info ilmus ka 2 nädalat ennem üritust, seega ei saab ainult korraldajaid süüdistada: Nikit ja Leitsi.
                        Last edited by Pumper; 22.04.12, 09:54.

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #72
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          Loodame, et üritust viimasel hetkel ära ei jäeta, kui liigavähe rahvast ennast krija paneb. Mina sellepärast maksin kiiresti ära, et kartsin mudu kohast 40 hulgas ilma jääda :D

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #73
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Priit, läheme rongiga
                            Jaaa, miks mitte :)

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #74
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              ok, siis tulen. üksi poleks julgenud.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Algselt postitas sorm Vaata postitust
                                Loodame, et üritust viimasel hetkel ära ei jäeta, kui liigavähe rahvast ennast krija paneb. Mina sellepärast maksin kiiresti ära, et kartsin mudu kohast 40 hulgas ilma jääda :D
                                Üritus ei jää ära! Niiakaua kui mina elan ja niikaua kuni kokkulepe Svenzaga püsib toimub üritus ka siis kui on 1 inimene!

                                Comment

                                Working...