Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)
ok,selge btw mul ei ole raha kuhugi välja kanda:D,võibolla siiski keegi seltsimees pakkub mulle seda varjanti ,et teeb ülekande minu eest ja ma kannan Mb,saadaks 22€ vaeva eest,kui ei saa siis ei saa,maksan kohapeal...
ok,selge btw mul ei ole raha kuhugi välja kanda:D,võibolla siiski keegi seltsimees pakkub mulle seda varjanti ,et teeb ülekande minu eest ja ma kannan Mb,saadaks 22€ vaeva eest,kui ei saa siis ei saa,maksan kohapeal...
Comment