PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #91
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    ma jätkuvalt ootan kirja nägusi, keda ma varem juba tean, sest muidu mul seal suht igav ma usun. Kui kasvõi ühte näen siis olen tulija.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #92
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Pahvak pidi eesti saabuma siis, a reganud ta veel pole:D

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #93
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        ma jätkuvalt ootan kirja nägusi, keda ma varem juba tean, sest muidu mul seal suht igav ma usun. Kui kasvõi ühte näen siis olen tulija.
        Sama lugu siin. Kui kellegi vähegi tuttava kaasa saaks, siis tuleks Rakverest autoga.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #94
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          ma jätkuvalt ootan kirja nägusi, keda ma varem juba tean, sest muidu mul seal suht igav ma usun. Kui kasvõi ühte näen siis olen tulija.
          Kas me pole kohtunud?
          Mina ju kirjas ja seega pead tulema :D

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #95
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            makstud

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #96
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              makstud ja kohal

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                finaallaud koos:

                Rahad makstud:
                1. Pumper
                2. Tarmonaator
                3. Ranka
                4. nikitheone
                5. sorm
                6. jasssass
                7. priidix
                8. runnar
                9. kristjanlaas

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #98
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  Kuna raffa huvi on suht tagasihoidlik, siis kolime kogu selle pulli üle pubisse "Teine Maailm". Paistab, et üle 20 ei tule anyway ning seega korraldame privaatürituse (litsid, putsid, tagavarajutsid) Rüütli 12, pärast saame klubis kohe tasuta edasi jaurata. Süsteem "All-in" ehk kõik jutud garanteeritud. CAP on nüüd 20, kes hiljaks jääb, see kepist ilma jääb. Baaridaamid, söögid-joogid jne. Kui piisavalt täis oleme kaanind, teeme üle tee pubisse Kivi ühe korraliku kivirahe!

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #99
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Oleks Eestis oleks 100% kohal, need võtud alati funid. Järgmine kord loodetavasti pundis siis.
                    Head praznikut!

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #100
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Oleks Eestis oleks 100% kohal, need võtud alati funid. Järgmine kord loodetavasti pundis siis.
                      Head praznikut!
                      just tahtsin sama posti kirjutada kahju, et välismaal viibin.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #101
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Miks seal Kivis ei toimu siis? Hr Simon kardab, et rullnokad viivad pubi maine mulda v

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #102
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          Squatime edasi, väiksem punt ongi mobiilsem.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #103
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            nõus

                            e: kuhu auto parkida kõige paremini sinna lähedale?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #104
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Sõidan juba Tartu varakult kohale ,bussid ka maru mugavaks läinud,saab wifiga nettis surfata,aga Ranka mis sa selle MB erandi kohta mainisid,oleks vaja mbist maksta,või saaks keegi pangast kanda ja ma kannan Mb-isse vastu? PM me kellel võimalik.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                                Sõidan juba Tartu varakult kohale ,bussid ka maru mugavaks läinud,saab wifiga nettis surfata,aga Ranka mis sa selle MB erandi kohta mainisid,oleks vaja mbist maksta,või saaks keegi pangast kanda ja ma kannan Mb-isse vastu? PM me kellel võimalik.
                                Mul ei ole mb-d ja nüüd kindlalt erand enam ei kehti, sest aega oli sul tohutult raha välja kandmiseks. Isegi praegu jõuad ju või tee cashout kaardiga ja siis cashi panka või makad mulle koahpeal sulas.

                                Comment

                                Working...