Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)
ma jätkuvalt ootan kirja nägusi, keda ma varem juba tean, sest muidu mul seal suht igav ma usun. Kui kasvõi ühte näen siis olen tulija.
ma jätkuvalt ootan kirja nägusi, keda ma varem juba tean, sest muidu mul seal suht igav ma usun. Kui kasvõi ühte näen siis olen tulija.
kahju, et välismaal viibin.
Comment