PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #211
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    need kommid ju minul alt

    -- pumper - vägiValdne koger

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #212
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Kes turna võidab?

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #213
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        no käib veel kõva võtmine?

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #214
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          no käib veel kõva võtmine?
          ma päries pokkerihooradega pole, aga saabusime just sõbra poole, kus ema pakkus mannaputru wutafak ?

          pole 36h maganud ja naised klubist sebitudf aga kõik kadunud. tra hommiku kui keegi tinti paneb siis we are ready

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            maru üritus oli. pikutan nats ja siis sorteerin pildid ära ning viskan parema kraami siia või/ja fb-sse.

            edit: see pidi rullikate urkasse minema, too trunk.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #216
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              maru üritus oli. pikutan nats ja siis sorteerin pildid ära ning viskan parema kraami siia või/ja fb-sse.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #217
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                tuumakas hetkel Tallinnas. Ja kes pole veel selgeks saanud siis STANDARD mitte STANDART Palun kirjutage edaspidi õigesti eks

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  tõmba nahhu siit teemast. tont!

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #219
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    tõmba nahhu siit teemast. tont!
                    Tahad kakelda?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      tõmba nahhui

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #221
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        tõmba nahhui
                        eriti tujukas :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #222
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          tõmba nahhui! see tartu rullipoiste teema, sa ei ole raha maksnud ja sa ei tohi siin sõna võtta.

                          PS! pumper eile peaaegu kellegile lõuga ei pannud, siis tal räme ramm sees, saad tutaka kirja.

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #223
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            PS! pumper eile peaaegu kellegile lõuga ei pannud, siis tal räme ramm sees, saad tutaka kirja.
                            ise pead mees olema :)

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #224
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Päris solid üritus oli tõesti. Ma jõudsin mingi kella 6 ajal koju alles ning vahelduva eduga olen maganud kogu selle aja. Hiljem kirjutan pikemalt.

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #225
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Tõsi ta on jh,turka läks ainult veits ***** kui 3-s hand välja lendasin,aga järgmine proovin vähemalt 8 kätt kokku saada....Suitsu pakk(aka golden marps) jäi ka kuhugi sinna suitsuruumi vedelema,kes leidis siis tõmmaku omal kopsud lillaks,järgmise ürituseni siis..

                                Comment

                                Working...