PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #16
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    Ma tahaks näha, kui suure stacki Pastilaa saab kui ta oma Sierrariga tuleb ja veel kurika kaasa võtab.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #17
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Need eelmised korrad on sellepärast söök-jook hinna sees olnud, sest omanikud kartsid millegipärast, et ei tehta käivet (Spordibaas, Trehv). Aga nagu näha oli, olid kartused alusetud. Omanik ja põhi majandajad on kõik pokkeriga tegelenud(mõni ka praegu aktiivselt). Seekord ei kuse keegi, sest kõik teavad kui ohtralt pokkeri rullnoxid märjukest libistavad. Pubi hoitakse meie jaoks kasvõi hommiku kella 8-ni lahti, tugevamad saavad Maasika-mustika tiirult veel tagasi tulla ja pilti juua ennast. Turniir tuleb standard turbo nagu alati, 20 minti levelid. Hiljem jätkub kava tavaks saanud flippamiste ja trussarite vahetustega :D

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #18
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        aa ma vist tulen ise autoga
        Bronniks ka koha, kui veel ruumi.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #19
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          4th, kui veel ruumi :)

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #20
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            Makstud

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #21
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              Kas FullTildi nokatsiga saab 5000 nuppu või vastu peanuppu?

              Comment

              • isutuba
                Grinder
                • Sep 2009
                • 633

                #22
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                bronnin ka,mis kuupäevaks raha vaja kanda ja kas MB-isse ei oleks kuidagi võimalik??

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  Rahad kande niipea kui võimalik - mida varem seda parem. Nimekirjasid hakkan uuendama õhtuti, sest siis on kõikide pankade rahad laekunud. MB kohta ma ei oska hetkel midagi öelda: just praegu ei ole võimalik aga ju saame erandeid teha aga rõhutan erandeid. Eelistame kandeid panka.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                    Kas FullTildi nokatsiga saab 5000 nuppu või vastu peanuppu?
                    hahahaahahaa n1.....LOL


                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Need eelmised korrad on sellepärast söök-jook hinna sees olnud, sest omanikud kartsid millegipärast, et ei tehta käivet (Spordibaas, Trehv). Aga nagu näha oli, olid kartused alusetud. Omanik ja põhi majandajad on kõik pokkeriga tegelenud(mõni ka praegu aktiivselt). Seekord ei kuse keegi, sest kõik teavad kui ohtralt pokkeri rullnoxid märjukest libistavad. Pubi hoitakse meie jaoks kasvõi hommiku kella 8-ni lahti, tugevamad saavad Maasika-mustika tiirult veel tagasi tulla ja pilti juua ennast. Turniir tuleb standard turbo nagu alati, 20 minti levelid. Hiljem jätkub kava tavaks saanud flippamiste ja trussarite vahetustega :D
                    ROFL

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #25
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      Selleks ajaks Eestis tagasi ja peab vist ka tulema. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #26
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        oehh.. ma kohe ei tea nohh.. autoga enam ei taha tulla, eelmine kord oli hale feil.. jõin ennast suht pildituks, turnast ei mäleta suurt midagi ja hommikul maksin hotellis taaskord mitme inimese eest, sest administraator ei jäänud uskuma, et kogu seltskond Roger Salvo nimelise mehe toast tuli, lisaks loomulikult ma polnud kaineks saanud, keegi kaineks rooliks ka ei tulnud, seega ma lihtsalt magasin autos kuni nelja-viieni ja siis kõdistasin vaikselt Tlna poole tagasi..

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          ma kahjuks ei saa autoga tulla, mul auto jäi eelmine nv naise juurde maale lumme kinni ja ei jõua vahepeal ära tuua :(. muidu oleks saanud ilusa bemmiga õigete jorsside kohaselt kohale tulla. ehk siis, kes autoga tallinast?
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • leinc
                            Räme Fish
                            • Sep 2011
                            • 16

                            #28
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Sooviksin ka tulla.Eelmine kord hakkas väga meeldima.Autos on kohti ka.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #29
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              ma bronniks ühe siis
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #30
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Üritus peaks vist olema humoorikas, samas on jäänud mulje, et märkimisväärne osa kohalikest pokkeriprodest ongi ju rullnokad. Et siis rullnokad kehastamas rullnokki. Metatasand.

                                Comment

                                Working...