PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #226
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    Tõsi ta on jh,turka läks ainult veits ***** kui 3-s hand välja lendasin,aga järgmine proovin vähemalt 8 kätt kokku saada....Suitsu pakk(aka golden marps) jäi ka kuhugi sinna suitsuruumi vedelema,kes leidis siis tõmmaku omal kopsud lillaks,järgmise ürituseni siis..
    Suitsuruumis vedeles jah mingi freeroll pakk, endal lõppesid otsa, sai sealt ka miski pool sisse kõhvitud vist....köhin tõrva, suht rõve pohmer on.

    Järgmine kord saad koni tagasi :D

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #227
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      blää, Taisto, kott on sinu käesv?, hetkel kuulan gurmaanide smurfide musa ja sõbra lapsed hyppavad toas ringi , epic

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #228
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Irwww. Need siiamaani olid ranka kommentaarid minu konto alt-
        Aga suusoojaks võin öelda, et edasi mindi Kivisse... Ja keegi ei ütle Mäsale, et tal on pikad jalad, tõmmaku nahui. Üks vend ütles ja lõpetas kiirabis. Minul läks rullnoka õhtu täie ette ::DD:D:D:D:D

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #229
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Sven, räägi seiklusi! Eeldavasti sul/teil neid niikuinii juhtus :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #230
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            No pumper lõi mäsale külge ja tegi komplimendi, et sul jube pikad barbie jalad ja mäsa peksis pumperi kiirabisse. Pumper lubas terve Tartu nüüd kohtusse kaevata.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #231
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              Te nagu tõsiselt räägite praegu siin või? Kuna sihuke asi veel toimus? Omast arust olin mingi kahe või kolmeni Svenza ja Mäsaga koos Kivis.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #232
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                no see näitab milliste silmaklappidega ringi liigud, ise veel kahe-kolme aeg ju niki tilli näppisid ning suudlesid muruntauga. €100 vahele, et seda ka ei mäleta.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #233
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  LOLOL was nice...pumper ma tõin sinu koti CTsse ja sa ilmselt jäid sinna edasi...seega peaks su kott olema CT riidehoius????
                  Väga kõva üritus oli. CT vanaema õunakook ruulib raisk!

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #234
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Krt Ranka, jälle räägid õigust või?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #235
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      No tegelt oli nii, et mingi suva lohh hakkas ärplema kell 8 hommikul väljas. Mäsa tegi suitsu, istusime tänaval... ja tont lihtsalt mölises, et kle Mäsa, sul on ilusad pikad jalad, hakka astuma. Mul oli nagu wtf??? Mäsa reageeris ülirahulikult, ei teinud piidrist välja. Ütles, et sinu jaoks on pubi suletud ja enam sind näha ei taha. Tont ikka jauras edasi oma pika jala ja astumise juttu. Mul viskas kopa ette päris tõsiselt. Siis veel tont ütles, et kutsub ÜHE venna, kes taob meid kõiki ära. Tõmbasin laksust paugu munadesse ja otse kümppi. Vana lebas keset Rüütli tänavat maas nagu kirjamark. Pärast see sõber tuli ja koristas laiba ära. Edasi sain kohe Kuldkepi ja kaadriga kokku. Läksime istusime Ümarlaua baaris. Seal ka minigid stangega Toivod ja traktoristid Ülod hakkasid nokkima (austraallase ja minu inglise keele oskuse kohta) aga teemaks ei läinud. Kell 10 hommikul mõnusalt oivalise peaga sai Selverist juba peaparandusõlled rebitud. Nüüd tegin pohmaka supi ja 3 õlut, inimese tunne hakkab sisse tulema.
                      Runnar ja kaader... Mäsa, ranka, Tarmonaator... Magasin paar tundi, siis tegin luugi lahti ja jõin edasi. Jälle sleepi ning siis see hommikune action. Rullnoka pidu täies elemendis. :D Pidu läks täie ette :D

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #236
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Con, sa läksid ~5:30 rongijaama ära? Ühel hetkel lasid mingi neiuga tantsu kenasti, aga siis kadusid suht äkitselt ära ja rohkem ma sind Noti juures ei näinud ka enam.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #237
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          Mida teksti, sai suutäie naerdud küll .

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #238
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Con, sa läksid ~5:30 rongijaama ära? Ühel hetkel lasid mingi neiuga tantsu kenasti, aga siis kadusid suht äkitselt ära ja rohkem ma sind Noti juures ei näinud ka enam.
                            Oli vaja sealt ära liikuda jep(see lava eit hakkas liialt nillima ja ei tahtnud, et üks teine näeks). läksin parki, vaatasin päikesetõusu ja mõtlesin tunnikese elu üle:D krdi kõva linn see tartu ikka.

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #239
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              No tegelt oli nii, et mingi suva lohh hakkas ärplema kell 8 hommikul väljas. Mäsa tegi suitsu, istusime tänaval... ja tont lihtsalt mölises, et kle Mäsa, sul on ilusad pikad jalad, hakka astuma. Mul oli nagu wtf??? Mäsa reageeris ülirahulikult, ei teinud piidrist välja. Ütles, et sinu jaoks on pubi suletud ja enam sind näha ei taha. Tont ikka jauras edasi oma pika jala ja astumise juttu. Mul viskas kopa ette päris tõsiselt. Siis veel tont ütles, et kutsub ÜHE venna, kes taob meid kõiki ära. Tõmbasin laksust paugu munadesse ja otse kümppi. Vana lebas keset Rüütli tänavat maas nagu kirjamark. Pärast see sõber tuli ja koristas laiba ära. Edasi sain kohe Kuldkepi ja kaadriga kokku. Läksime istusime Ümarlaua baaris. Seal ka minigid stangega Toivod ja traktoristid Ülod hakkasid nokkima (austraallase ja minu inglise keele oskuse kohta) aga teemaks ei läinud. Kell 10 hommikul mõnusalt oivalise peaga sai Selverist juba peaparandusõlled rebitud. Nüüd tegin pohmaka supi ja 3 õlut, inimese tunne hakkab sisse tulema.
                              Runnar ja kaader... Mäsa, ranka, Tarmonaator... Magasin paar tundi, siis tegin luugi lahti ja jõin edasi. Jälle sleepi ning siis see hommikune action. Rullnoka pidu täies elemendis. :D Pidu läks täie ette :D
                              Nu "saime kokku" siuke viisakas väljend. Austraalane pidi ennast täis sittuma. Olime talle just toomemäel hommikuse õlle juurde rääkinud kui fun ja safe place on Tartu, siis jalutame raekoja platsis ja äkki lendab Svenza mulle peale! Üritas mind ära tappa. Kuradi neandertaal raisk. Hui see austraallane kohe aru sai, et Svenza on oma jope ja niisama hullab :)

                              Ümarlaua baar on ikka väga rigged place (20 aastat ajas tagasi). Svenza lubas üksipäini kõik need Lembitud seal ära taguda.

                              Pärast sealt lahkudes oli päris sick vaatepilt see, kui mingi tolgus käis ringi ja kerjas raha ja siis läks ratastoolis vanti ka pommima.
                              Last edited by sorm; 28.04.12, 23:43.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #240
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                jõudsin ka koju nüüd.

                                Comment

                                Working...