PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #196
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    Vana ****, mingi külmetuse külge pookinud, krdi vasak kõrv undab ja vilistab ja valutab, stereo puudub, täielik monoteater rsk.

    Õhtul tulemata ka ei jäta, sadagu või pussnuge, ummikoksid peaksid valuvaigistava toimega olema?

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #197
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Viin, whisky ja rumm - kõik 40 vollised.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #198
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        aitäh DR Pumper, ega perearstile enne esmaspäeva ei jõua

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #199
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Ma ei ole 100% kindel, kas Niki mu pmi läbi luges või mitte niiet panen siia ka kindluse mõttes oma numbri. Kui tallinnlased kohale jõuavad ja soojendust hakkavad tegema siis tehke kõne keegi:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • MrRiver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 735

            #200
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            Teeks soojendust, piljard ja õlu vmt. Keegi juba teeb linna peal?

            said by fortune

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #201
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              ****! Ei maksa rääkida, et ma ei maksa! Kandsin ära eile, kontrolli andmeid, neandertaallane raisk! Tõmban Sierraga läbi Patricku seina täpselt sinna kus Ranka istub praegult!

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #202
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                Piljardi ja õlle võiks teha küll Baribalis. Täna peab võrdses konditsioonis alustama, kellelegi ei saa algedu ette anda.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #203
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  oehh.. ma vaatan ka mis kaader ja mis seisukorras kokku tuleb.. ja üks osa must kahetseb et osa ei võta.. teine osa tuletab meelde eelmist korda kus niki jms seltsimeestega sai punnsuutäitega rumm sisse lükatud jooksu pealt läbi linna kõndides.. ja kohapeale jõudes ma isegi ei mäleta enam viimast kätki millega välja lendasin.. tõenäoliselt miski A5o vms..

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #204
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    OK, ma Baribali, mune koksima. Soojad sisse ja pärast otse Maailma.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #205
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      hea küll, ma ka baribali ja alustab selle reede kustutamist ajaloost, äkki võidab svenzalt veel mõned õlled piljardiga :D

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #206
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Tallinnlased jõudsid igatahes kohale ning ma liigun ka linna ära.

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #207
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          Istun siin Veinis ja Vines ning igasugu rullnokkasid loivad mööda :)

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #208
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            perse, kuidas toce on. panin kahele raseeritud totsile just küasse. pumps lakkus niki tilli ja laas ainult grupika peal väljas

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #209
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              perse, kuidas toce on. panin kahele raseeritud totsile just küasse. pumps lakkus niki tilli ja laas ainult grupika peal väljas
                              lol kui haige

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #210
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                lol kui haige
                                svetlaana puhul pole see veel midagi,ta suudab palju paremini :)

                                Comment

                                Working...