PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #166
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    tra tulen ja tõmban läbi sierra akna molli
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    /homme +2 cashis siis.
    Last edited by con; 26.04.12, 19:18.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #167
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      JUp, nagu muru iga nv Tln ei näeks... Epic
      muru tartus > muru tallinnas
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #168
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        guru tartus > muru tallinnas
        Muru moondub Tartus hoopis teiseks inimeseks.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #169
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          roffffffllllllll,mitu päeva mällaris olnud ja tegin hommikul(mõtlesin ,et õhtu) luugid lahti,vaatan kell on kaheksa ja mõtlen wtf toimub,kuidas ma niikaua magasin ja siis veel see pokkeriprode üritus,lubasin ju 100% kohal olla,mõtlesin ,et pohh jään see tunnike hiljaks ja kutsusin takso.Lendasin siis taksoga kohale ja kangutasin seal seda ust,ise mõtlesin mida ***** toimub,nii private üritus,et uksed ka lukkus v,istusin siis sinna pingi peale maha ja mõtlesin üks kümme minutit ennem kui asjale pihta sain ,et hommik on......enam peale vist täna ei võta.....

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #170
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            heh... muru on lahe säga, kõigile ta meeldib väga..

            p.s. mul tuli meelde, et mul siiani kapis muru ostetud jääger joomata..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              MURUNTAU KAS SA MAKSAD RAHA ÄRA VÕI MA VABASTAN SU KOHA. JEESAS CHRIST, MA LUBAN 100%, ET MA EI KORRALDA ENAM MITTE ÜHTEGI ÜRITUST, SEST SEE TEKITAB LIFETILDI, KUI INIMESED UIMAVAD, 30X HELISTAVAD JA KÜSIVAD, ET BRONNI KOHT JA MAKSAN RAHA AGA RAHA LIHSALT EI LAEKU. JA SIIS KUI KÕIK KOHAD TÄIS TULEB KEEGI JA KÜSIB: KAS MA SAAN VEEL KANDA? OLI JU AEG 3 NÄDALAT KANDA.

              /RANT

              TAHAKS JUBA RONGI PEAL RUMMI LASTA :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #172
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                roffffffllllllll,mitu päeva mällaris olnud ja tegin hommikul(mõtlesin ,et õhtu) luugid lahti,vaatan kell on kaheksa ja mõtlen wtf toimub,kuidas ma niikaua magasin ja siis veel see pokkeriprode üritus,lubasin ju 100% kohal olla,mõtlesin ,et pohh jään see tunnike hiljaks ja kutsusin takso.Lendasin siis taksoga kohale ja kangutasin seal seda ust,ise mõtlesin mida ***** toimub,nii private üritus,et uksed ka lukkus v,istusin siis sinna pingi peale maha ja mõtlesin üks kümme minutit ennem kui asjale pihta sain ,et hommik on......enam peale vist täna ei võta.....
                hahahahah

                aga vaata, et sa jõuad täna ikka õigel ajal, sest sa pidid cashi koha peal maksma.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #173
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                  roffffffllllllll,mitu päeva mällaris olnud ja tegin hommikul(mõtlesin ,et õhtu) luugid lahti,vaatan kell on kaheksa ja mõtlen wtf toimub,kuidas ma niikaua magasin ja siis veel see pokkeriprode üritus,lubasin ju 100% kohal olla,mõtlesin ,et pohh jään see tunnike hiljaks ja kutsusin takso.Lendasin siis taksoga kohale ja kangutasin seal seda ust,ise mõtlesin mida ***** toimub,nii private üritus,et uksed ka lukkus v,istusin siis sinna pingi peale maha ja mõtlesin üks kümme minutit ennem kui asjale pihta sain ,et hommik on......enam peale vist täna ei võta.....
                  hull kägar :))))

                  on seda mulgi juhtunud, et õhtul ärgates olen mõelnud, et hommik on.. aga et hommikul ärgates arvaksin et õhtu on, seda pole juhtunud:)

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #174
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Muru ei saa ülekannet teha minuteada. No account.

                    Aga Isutuba oma seikluste vahel võiksid täpsustada veel et üritus toimub klubis "MAailm"!!! Loe varasemad postid ka läbi!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Muru ei saa ülekannet teha minuteada. No account.

                      Aga Isutuba oma seikluste vahel võiksid täpsustada veel et üritus toimub klubis "MAailm"!!! Loe varasemad postid ka läbi!
                      Normaalne. Muru sakib täiega vaatan, enne võiks traati tõmmata või messaris kommuda. Selline tunne, et tõmbaks kohe ära.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #176
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Ta on koomas hetkel, eile mingi pedepundiga öösel lakkus ja lubasid varsti kõik läbi trukkida, kl 3-4 vahel 5x helistasid ja uurisid kus vabasid homosaunu on.

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #177
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Muru ei saa ülekannet teha minuteada. No account.

                          Aga Isutuba oma seikluste vahel võiksid täpsustada veel et üritus toimub klubis "MAailm"!!! Loe varasemad postid ka läbi!
                          Ma tean kus see üritus toimub ja kui täpsustada siis seal rüütli 12 ,esimesel korrusel on kolme ahvi pubi ja klubi maailm on teisel korrusel...(vist) ja seal uksetaga ma hommikul lollina vahtisingi

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #178
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Ta on koomas hetkel, eile mingi pedepundiga öösel lakkus ja lubasid varsti kõik läbi trukkida, kl 3-4 vahel 5x helistasid ja uurisid kus vabasid homosaunu on.
                            Kui mõni mees hommikul ärgates arvab, et on õhtu siis tõenäoliselt muru hommikul ärgates arvab, et tal kaisus naine....

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #179
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Tra mis kaader kohale vajub, hirnu või pooleks :D Vennad 12 tundi varem juba disoriented :D Lololololol
                              Ega siin ei aita muud kui kella 5-ks mutta tõmmata ja segi peaga seda kammaijaad juhendada

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                Tra mis kaader kohale vajub, hirnu või pooleks :D Vennad 12 tundi varem juba disoriented :D Lololololol
                                Ega siin ei aita muud kui kella 5-ks mutta tõmmata ja segi peaga seda kammaijaad juhendada
                                ära muretse, rongis aega mõned tunnid. ei taha mõeldagi, mis mürgel esimeses klassis käib.

                                Comment

                                Working...