Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
GoOil-i 24h pesula bussipargis suht normaalne, aga seal pidevalt järjekord ja peab ootama. Ma tavaliselt käin 2 raudtee vahel, aardla tänaval splash pesulas, tean sealt paari inimest ja pesevad hästi ning neil suht võimas survekas(kui värvi koorub kuskilt, siis ei soovita : D), isegi plaanin sinna kemmi+poleerimisse viia auto. Sõber eile rääkis et FI-s pidi olema selveri juurest paremale keerates 5€ vahapesu, aga seal käinud pole, suht kahtlane et sellise raha eest saab korraliku vahapesu. Turu tänava jazzi pesulast üle tee on ka mingi garaaz, eelmine aasta paar x pesin seal, tulemus oli päris hea.
Sellist hooldust võiks keegi pakkuda http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=21793
GoOil-i 24h pesula bussipargis suht normaalne, aga seal pidevalt järjekord ja peab ootama. Ma tavaliselt käin 2 raudtee vahel, aardla tänaval splash pesulas, tean sealt paari inimest ja pesevad hästi ning neil suht võimas survekas(kui värvi koorub kuskilt, siis ei soovita : D), isegi plaanin sinna kemmi+poleerimisse viia auto. Sõber eile rääkis et FI-s pidi olema selveri juurest paremale keerates 5€ vahapesu, aga seal käinud pole, suht kahtlane et sellise raha eest saab korraliku vahapesu. Turu tänava jazzi pesulast üle tee on ka mingi garaaz, eelmine aasta paar x pesin seal, tulemus oli päris hea.
Sellist hooldust võiks keegi pakkuda http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=21793
Comment