Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Mnjah.. ma just ei soovi neid krdi modernseid masinaid.. võiks ikka rauda ka olla.. ohwell, siis tuleb ilmselt esimesele korrusele kolida :D
Mnjah.. ma just ei soovi neid krdi modernseid masinaid.. võiks ikka rauda ka olla.. ohwell, siis tuleb ilmselt esimesele korrusele kolida :D


Comment