*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #586
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ROFL.Epic lihtsalt:D

    Comment

    • mortalvombat
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 412

      #587
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      EDIT: ja kui mängijat anyway ei huvita eelnev jutt siis pole vahet kus liitu ning kui ühel hetkel peaks saama ka mängijate nimesid näha siis võin jahukoti ära süüa, et pokernewsist te never ühtegi senti real RB-d tagasi ei saa, meie puhul up to maximum.
      mu üks tuttav sööb jahu for fun, nii et doesn't count. võib-olla sulle ka meeldib lihtsalt

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #588
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
        mu üks tuttav sööb jahu for fun, nii et doesn't count. võib-olla sulle ka meeldib lihtsalt
        Ta jahu kotte ka sööb, for fun?

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #589
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Endiselt on küsimus, et KAS POKERSTARSIS VÕIN KASUTADA POKERTABLERATINGS'u OTSINGUT, KUI LIITUN LÄBI POKKERIPRODE?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #590
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            wtf sheriff, mingi lambifreeroll on kindlasti meeletu lisaväärtus, ma pole kunagi neid mänginudki, aja raiskamine.
            Algne küsimus sisaldas sõna "hobimängija". Highrolleri jaoks on muidugi ajaraiskamine mingi 12x5k$ max 2000 mängijaga(?) freerolli mängimine aga hobimängija jaoks võib see olla tõsine lisaväärtus.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #591
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Tatoveerin omale kõhu peale suurelt "Proud user of pokertableratings"

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #592
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                TÄHELEPANU!
                Lõpetuseks palun sisestage oma Poker Stars pokkeritoa kasutajanimi alla kastikesse. See tagab, et saaksime korrektselt jälgida Teie rakeback statistikat ja maksta Teile rakebacki.


                NB! Kui Teil on juba Poker Stars kasutaja olemas ja Te ei ole liitunud läbi meie siis võtke meiega ühendust: rakeback@pokkeriprod.com ja leiame lahenduse. THIS???

                +++

                pokerstarsis on rakeback? huvitav, seda kuulen kyll esimest korda 5a jooksul.
                kommenteerid Ranka?

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #593
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Sheriff 3 buyin downswing läbi mängitud juba?
                  Ootan ka vastust.

                  Aga vähemalt on Sherifil foorumis upswing - täna võttis nii Pumperi kui ka Pastilaa vahele.. kaks kärbest ühe hoobiga.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #594
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    SS sünnipäevaturniiril selline eestlane nagu MarRom20 üks esimesi. Superilusad maailmaklassist graphid tüübil.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #595
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      kas rahavahetused on lubatud või ei ole? kui ei ole, siis äkki keegi sooviks PayPal - MB/Eesti pank vahetust teha (mina sooviks raha PayPali). võin vähe parema kursiga tasuda. kui pole lubatud, siis kustutage see postitus ära.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #596
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        imo keelatud, aga on tehtud erandeid.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #597
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          äkki saaks siis erandi. : D

                          ebayst võimatu midagi osta. igal pool vaja PayPali, aga Eesti pangast ei saa otse PayPali raha kanda ja krediitkaarti ka pole.

                          //või äkki keegi teab mõnda suuremat online poodi, kus saab MB kaudu maksta? amazon ja suur osa ebay müüjatest on PayPali peal.
                          Last edited by kardaanirist; 16.04.12, 02:12.

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #598
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            Endiselt on küsimus, et KAS POKERSTARSIS VÕIN KASUTADA POKERTABLERATINGS'u OTSINGUT, KUI LIITUN LÄBI POKKERIPRODE?
                            pealik on ju rääkinud, et ei ole viisakas kasutada. Kui ikka kuidagi ei saa ja vaatad, siis oleks vähemalt chatbox-is viisakas öelda vastasele, et sa nägid tema graafikut ja siis näitad talle enda oma ka.

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #599
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                              pealik on ju rääkinud, et ei ole viisakas kasutada. Kui ikka kuidagi ei saa ja vaatad, siis oleks vähemalt chatbox-is viisakas öelda vastasele, et sa nägid tema graafikut ja siis näitad talle enda oma ka.
                              rofl....

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #600
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                kuulge wtf mis ma olen ainus kes ei pääse eesti litsentsita tubadele ligi? google dns ja muud kellad viled on olemas

                                Comment

                                Working...