*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #541
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Keegi useriga meelis33 on 1.10+r 60k gtd turnal FT, 5 alles.. siit foorumist ? Lolz, opri järgi on vana mänginud 94 turnat 0 profit.. Nice luck :D

    E: 5.2k$ tasuks
    Last edited by kjmrc; 14.04.12, 01:34.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #542
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Imo see koht on väga fine, mis välja pakkusid. Lõpuks ometi ka Tartus mingi üritus :D
      Koht on hea aga kuupäev natukene halb. Pärast kevadpäevade joomingut ei taha paljud enam mitu nädalat Tartut näha. Svenza kas tõesti 28. ei saa? :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #543
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Koht on hea aga kuupäev natukene halb. Pärast kevadpäevade joomingut ei taha paljud enam mitu nädalat Tartut näha. Svenza kas tõesti 28. ei saa? :)
        Minugipoolest võib seda kuupäeva nihutada..

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #544
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          matemaatikud, aidake. Kui -EV täpselt on panustada BJs perfect pairile kui meil on 4 pakki ja väljamaksed on -
          perfect pair - 30x
          sama värvi paar - 12x
          segapaarid - 5x

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #545
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Peale 50bb laudade sulgemist ei leidnud omale sobivat formaati ja samal ajal tuli elu üks värvikirevamaid ja sündmusterohkemaid eluetappe, aga nüüd tegin uue alguse HT HUSNG-dega ja peaks varsti tagasi pildil olema.
            kui erinevates tubades ringi vaatasin siis tuli meelde sinu post ja tahtsin mainida et ei pea ju starsis mängima. mujal on ka 50bb lauad ja vaata et softimadki kui starsis olid. näiteks võiks tuua kasvõi OO. seal ka 50bb lauad olemas ja mäng on vägagi soft.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #546
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              imric kas sa elad ise rakvere kandis et nii hästi sealsete oludega kursis? olen ise ka sealt kandist algselt pärit äki tean sind :)
              Ma olen 77´ väljalase ja enamuse lapsepõlvest Laekvere vallas elanud, 93-98 olin Rakveres enamjaolt ja siis Tallinna kanti. Seega, kui sellel ajal samas kandis liikusid, siis ehk tead.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #547
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ma olen 77´ väljalase ja enamuse lapsepõlvest Laekvere vallas elanud, 93-98 olin Rakveres enamjaolt ja siis Tallinna kanti. Seega, kui sellel ajal samas kandis liikusid, siis ehk tead.
                nah siis kahjuks mitte. olen sinu kõrval ikka poisike ja Tamsalu vallast pärit, mis jääb natukene teisele poole

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #548
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  vaatasin just mingit itaalia spordi kanalit ja näitas veepalli võistlust. see on ika nii sick ala ja üli igav vaadata. kaks söötu ja peale vise teatud joonetagant siis ujutakse teisele poole tagasi ja teine võistkond teeb kaks söötu ja viskab peale ja nii see mäng käib. enamus ajast ujutakse ühelt väljakupoolelt teisele

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #549
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Ma olen 77´ väljalase ja enamuse lapsepõlvest Laekvere vallas elanud, 93-98 olin Rakveres enamjaolt ja siis Tallinna kanti. Seega, kui sellel ajal samas kandis liikusid, siis ehk tead.


                    otototootototoottoooooooooooooooooot ??????????? sa 77 sündinud?

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #550
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      rahvavaenlane, palun ütle mulle kust sa mind tead? uudishimu on lihtsalt tappev

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #551
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        rahvavaenlane, palun ütle mulle kust sa mind tead? uudishimu on lihtsalt tappev
                        HAHHAHAHHAAAAA ;D piinle ja väänle, mõnuga vaatan :D

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #552
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          kõik teavad sind orkutist gekodega.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #553
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            kõik teavad sind orkutist gekodega.
                            ?:D

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #554
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Täna siis on pokkerivendade suursündmus nimelt esimene kodumäng ja palun ajage enda peppud Kalevi staadionile (Staadioni 8 Tallinn). Saate värsket õhku, vaheldust pokutamisele, emotsioone õhtustele laulupidudele ja näha mis kasu me oleme saanud 6 kuud trenni tehes.

                              Ajage sõbrad ja vanaemad ka platsi - eelmine kord käis kellegi vanaema ikka korralikult kaasaelamas ja seda lumetormis, täna on ikka oluliselt ilusam ilm.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #555
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                ?:D
                                lol ei mäleta enam ise ka mida mõtlesin:D
                                wow:D

                                Comment

                                Working...