Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Ma tean, sul on mingi psühholoogi haridus, right? Paned diagnoosi mulle, right? Selline mulje on jäänud.
Täpselt ei tea kui vana olin aga igatahes siis sai vaadatud selliseid multikaid nagu "Kolmanda planeedi saladus" ja "Klaabu kosmoses" ja "Hukkunud Alpinisti Hotell"
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Täpselt ei tea kui vana olin aga igatahes siis sai vaadatud selliseid multikaid nagu "Kolmanda planeedi saladus" ja "Klaabu kosmoses" ja "Hukkunud Alpinisti Hotell"




Comment