Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
sa oled ka veider kuju. su käest tahaks turboid MTT-d õppida. jälginud sind palju. PM saaadaa, tahaks jutule saada turbote õppimisega
Algselt postitas MTTSNG
Vaata postitust
sa oled ka veider kuju. su käest tahaks turboid MTT-d õppida. jälginud sind palju. PM saaadaa, tahaks jutule saada turbote õppimisega
Comment