*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #241
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Olin 3 päeva tsüklis.

    1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
    3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

    Enam ei joo.

    sa oled ka veider kuju. su käest tahaks turboid MTT-d õppida. jälginud sind palju. PM saaadaa, tahaks jutule saada turbote õppimisega

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #242
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Möh? Palju jälginud mind? See jutt on küll pask hetkel.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #243
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
        Möh? Palju jälginud mind? See jutt on küll pask hetkel.

        ei ole. ise tead.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #244
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Stalker.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #245
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Millal ma tiltimise lõpetan?
            Last edited by kuco; 08.04.12, 18:06.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #246
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
              Olin 3 päeva tsüklis.

              1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
              3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

              Järgmise korrani!
              FYP

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #247
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Kaitseresursside amet saatis e-maili, et pean 4ja päeva pärast olema ülevaatusel.
                Ma saatsin 2 kuud tagasi neile postiga kirja seoses reservõppustega ja k6ikide dokumentidega ja arsti kirjadega miks ei saa osaleda ja nemad saadavad mulle meeldetuletuse...poh, et pole esimest kirjagi kätte saanud.
                Obv ei saa sinna komisjoni minna.
                Tõmban veel kõned ka peale sinna, aga pmst kui kohale ei ilmu saab trahvi jah? Pole mingi slang ega midagi, tegelt ka ei saaks osaleda, inimesed lihtsalt saadavad 2 kuud hiljem vastuse tagasi mulle, f huumor.

                Comment

                • widescreen
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 579

                  #248
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Kaitseresursside amet saatis e-maili, et pean 4ja päeva pärast olema ülevaatusel.
                  Ma saatsin 2 kuud tagasi neile postiga kirja seoses reservõppustega ja k6ikide dokumentidega ja arsti kirjadega miks ei saa osaleda ja nemad saadavad mulle meeldetuletuse...poh, et pole esimest kirjagi kätte saanud.
                  Obv ei saa sinna komisjoni minna.
                  Tõmban veel kõned ka peale sinna, aga pmst kui kohale ei ilmu saab trahvi jah? Pole mingi slang ega midagi, tegelt ka ei saaks osaleda, inimesed lihtsalt saadavad 2 kuud hiljem vastuse tagasi mulle, f huumor.
                  Ei usu, et kohe ära väänavad trahvi.. Ma ''unustasin'' 3 korda ära, pärast oli ainult jutt, et nüüd saaks me suured trahvid teha.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #249
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Kinematograafide poolt meisterdatud visuaalmeedia supimenüü, mis oskusliku rõngatöö tulemusel on kaetud 95% tooraine kvaliteediga.


                    "Kaitsjad" jälle tegutsemas?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #250
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      serveri uuendus

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #251
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        Millal ma tiltimise lõpetan?
                        Mitte kunagi aga vähem/harvemini kui mental game korda saad.


                        E:Ma nagu Pokkerisheriff või cpt. obvious juba..

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #252
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Mitte kunagi aga vähem/harvemini kui mental game korda saad.


                          E:Ma nagu Pokkerisheriff või cpt. obvious juba..
                          Eks ta retooriline küsimus oli jah.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #253
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Kapten Vandalari isiklik offtopicu (b)log:
                            Pühapäev 04.08.2012 20:50, mitu tundi peale Ahvideplaneedi meteoori-vöö läbimist
                            Võib jälle rahulikumalt hingata... Mitmeid tunde kestnud meteoorivööst läbirühkimine nõudis kogu minu tähelepanu, mehaanikud olid pidevalt kofeiinitablettide laksu all, et ülal püsida ja pidevalt kommunikatsiooni- ja juhtimisseadmeid töökorras hoida. Õnneks me ei pea sellest kadalipust enam läbi minema, tänu Ahvide koduplaneedi pealinnas asuvale portaalile, millel on ühendus lähimas viies klastris asuvate kõigi portaalidega.
                            Lisaks footonjagaja ja düüsi vahelise filtri väljavahetamisele, saab täiendatud ka küttevarusid ning võtame peale suurema koguse kaupa, mille jaoks ahvidel endil vajalikud transpordivõimalused puuduvad.
                            Mida kinkida Ahvideplaneedi presidendile? Peab herbaariumist läbi käima, peabioloog Dr. Toremees teab ikka midagi head soovitada, mis ahvile meeltmööda...
                            Seniks aga lülitan oma kajutis sisse kvantgeneraatori, et oma tuumamobla ära laadida.
                            Out.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #254
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Vandalar, kui vana sa olid oma elu esimese ulmeka lugemise ajal?

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #255
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Vandaler, mida sa tarvitad, nagu tegelt ka??

                                Comment

                                Working...