Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Täpselt.
Just TIGRANO-ga kaks päeva tagasi arutasime samal teemal - tegelikult on stabiilsel mängijal, kes biidib mängu mõtekam võtta kasvõi SMS laen, sest selle intress on väiksem kui stakest tuleneval kasumijaotusel. Enamjaolt need mängijad, kes steiki küsivad ei ole nõus riskima SMS laenuga, sest nad ei ole üleüldse endas, endamängus kindlad või ei ole neil kõige ausamad plaanid.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Just TIGRANO-ga kaks päeva tagasi arutasime samal teemal - tegelikult on stabiilsel mängijal, kes biidib mängu mõtekam võtta kasvõi SMS laen, sest selle intress on väiksem kui stakest tuleneval kasumijaotusel. Enamjaolt need mängijad, kes steiki küsivad ei ole nõus riskima SMS laenuga, sest nad ei ole üleüldse endas, endamängus kindlad või ei ole neil kõige ausamad plaanid.




Comment