*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #61
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ja järgmine kasutaja(täna tehtud), kes stake teemasi vaatab 0 postiga, hetkel foorumis...juhus? :)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #62
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas TrvP Vaata postitust
      Vale info. Viljandi võttis taas peksupealinna tiitli tagasi, kuis mingi tüübi sünnipäev toimus ning seal politseinike peksti aialippidega, niiet vaesekesed pidid abiväed kutsuma ja neist jäi ka väheks... :D
      Hmm, kui nüüd paar patrullpolitseiniku väljakutse peale mingile hullude sünnipäevale lähevad ja relva kasutada ei tohi (ei või?), siis obv jäävad nad alla ja seda ka siis, kui 2x samapalju abiväge tuleb.

      Muidu ma tean ühte vastupidist juhtu, kus üks jokkis politseinik ametiautoga ühele peole lendas ja selle laiali peksis. Ametist sai ta seepeale muidugi priiks.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #63
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
        LilKim
        LilKim on praegu online
        Räme Fish

        Liitus foorumiga
        Apr 2012
        Postitusi
        3

        Re: Stake.

        A tundub, et siin foorumis ainult naljamehed koos, mingid gamblertüüpi mängijad siin hinnas aga oskustega mängijaid, kellel vähe poste ei võeta tõsiselt, kuna kardetakse scammi vms. Kena päeva jätku naljamees:)
        Algselt postitas bedingfield99 Vaata postitust
        A miks mitte teha jäähokis, panustades 2 variandi peale(koefid vähemalt 2.5 igal variandil) ja nii martingale süsteemis lasta, see on one in a million change, et 10 korda järjest see süsteem feilib.
        LilKim=bedingfield99
        Liiga obv oled :)


        Algselt postitas bedingfield99 Vaata postitust
        Millal lõppeb selliste kasutajate st inimeste stakemine:S
        Algselt postitas bedingfield99 Vaata postitust
        No lihtsalt ma ei saa kommenteerimata jätta, stakemiseks on vaja ikka enne kindlaks teha, kas inimene on siiras ja kas ta tuleb toime omale võetud ülesandega, mitte mingi piiratud info põhjal kedagi stakeda. No adam_q kui sul oli edukas stake temaga siis olid lucky.
        Sina ilmselgelt ei ole lol. Esitad valeandmeid ja saad bänni ja tuled uue kasutajaga mingit häma ajama...

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #64
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Soliidne PM tuli sellelt degenilt:
          Algselt postitas bedinfield99
          Vajan abi.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #65
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Comment

            • bedingfield99
              Bännitud
              • Apr 2012
              • 11

              #66
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Ghost ja teised tegelinzkid, te võite arvata, et te olete taibukad aga paraku te ei ole. Kui te kujutate ette seda, et ma üritan varjata oma isikut, siis eksite. Ärge olge nii pinnapealsed, et kui kuskil midagi näete - teete kohe mingi primitiivse järelduse. Don`t judge to quickly.

              Last edited by bedingfield99; 02.04.12, 15:31.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #67
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Psühhopaat?

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #68
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  heh nalja ikka saab, aga 1 aprill oli eile ju....

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #69
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    kas kellelegi veel meenutab see bedingfield gigantpokerit?

                    Comment

                    • bedingfield99
                      Bännitud
                      • Apr 2012
                      • 11

                      #70
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Miks ta peab meenutama, kui see olengi mina.
                      Dziisas küll.

                      Comment

                      • bedingfield99
                        Bännitud
                        • Apr 2012
                        • 11

                        #71
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Ainus kes siin hämab meist kahest oled sina.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #72
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          IP ban vist ainult aitab, väga segast paneb tüüp.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #73
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Miks minult keegi stake ei küsi pm-idega ? only because i´m black ..

                            Comment

                            • bedingfield99
                              Bännitud
                              • Apr 2012
                              • 11

                              #74
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #75
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                http://www.osta.ee/index.php?fuseact...g.items&id=788

                                Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
                                Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
                                Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?

                                Comment

                                Working...