*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #91
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Mnjah, system on tegelikult ju lihtne. Scammer laseb üle kümneid või isegi sadu inimesi väikeste summadega ja eks ajapikku tekib sellest solid summa. Küll aga see vend kes üle sai mingi väikse summa prst ei viitsi ennast liigutadagi ja ütleb lihtsalt iseendale, et shit happens ja ise olin loll. Samal ajal scammer laseb edasi inimesi julgelt üle.
    Isegi kui mõni üksik menti annab (või moodmoodi raha tagasi sebib) ja ta mingi trahvi saab siis ikkagi igatepidi up oma bisnisiga.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #92
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Meh mendist parem ikkagi häbipost NÖ, et skammijal oleks raskem skammi uuesti läbi viia.

      Pokkeri kogukonnas vähemalt enam vähem mõtlevatele inimestel abiks sellised asjad nagu skammerite nimekirjad jne.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #93
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        Minu arust need stakimised üldse lambi teema Pokkeris.. Suvalistele vantidele antakse stake, aga samas osad korralikud grinderid teevad stake teemasi nii, et 0 replied teemal.

        (not leveling)
        Stakemine on lahe aga see, et nõutakse 50% kasumist ja leidub tohutult inimesi, kes on nõus - see on mulle arusaamatu. Sõbrast head mängijat, kelle puhul riskid minimaalsed on mõeldav aga randomile 50% kasumist + 100% oma stake usaldada - lubage naerda.

        Niikaua kaua ka skämmitakse kui leidub inimesi, kes võtavad 50% diile vastu.

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #94
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
          Ei ole absoluutselt nõus. Koguaeg tuleb mingi 50 posti vend, kes saab stake ja laseb üle
          Viimane näide: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...sng-PokerStars
          Polegi väitnud, et neid ei ole. Lihtsalt uutel kasutajatel on hinnavaatluses palju suurem võimalus succeededa kui siin IMO. Petmiste alafoorumisse pole see aasta nt. ühtegi teemat tehtud, ega ka uut nime lisatud...

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #95
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Selles teemas on sample ka täiesti olematu. Ainuke asi ongi see, et sai lubatud, et stake saab tagasi kui kaotab. Seega freeroll pmst, küll aga tubli risk on ülelaskmisel muidugi kui tundmatu ja keegi tuntud foorumist ei vouchi.

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #96
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              See lubadus ei maksa ju mitte midagi..

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #97
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Täpselt :D.
                Mõtlesin seda, et jamh räägitakse hea muinasjutt kokku ja tehakse solid jokk kena topic ja olemas.

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #98
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Selle antud teema puhul, miks ma otsustasin 100% tema stakest loobuda, oligi see loll vabandus, et kui perse läheb, maksan kõik kinni. Kui sul on raha, et kinni maksta, siis sa ei nuruks ju stake.
                  Lisaks muidugi 100 $ profit ei olnud ka eriti veenev P

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #99
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Stakemine on lahe aga see, et nõutakse 50% kasumist ja leidub tohutult inimesi, kes on nõus - see on mulle arusaamatu. Sõbrast head mängijat, kelle puhul riskid minimaalsed on mõeldav aga randomile 50% kasumist + 100% oma stake usaldada - lubage naerda.

                    Niikaua kaua ka skämmitakse kui leidub inimesi, kes võtavad 50% diile vastu.
                    Jah egas neid 50/50 väärilisi ole vähe... Aga ega see kasumijaotus eriti muudaks skammimise sagedust.

                    Egas peale 50/50 eriti midagi peale 60/40 jaotuste polegi. Lihtsalt peavad inimesed ise olema natuke ettevaatlikumad.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #100
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      omaette klass on üldse steiki küsida, kui summa miski ~200€ vm.. tõesti niii lifebusto, et ei leia sellist raha kuskilt ise? eks on ka erandeid, aga kuskil 80-90% juhtudest on steigitaval probleemid siis kas tiltamise või lihtsalt mängu biitimisega.

                      Comment

                      • MTTSNG
                        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                        • Sep 2011
                        • 621

                        #101
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Kui ükski sõber/sugulane ja kesiganes ei usalda paar sotti euri laenu, siis on asi veidike jama tõesti.
                        1000 $ stake jms on juba teine teema.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #102
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                          Jah egas neid 50/50 väärilisi ole vähe... Aga ega see kasumijaotus eriti muudaks skammimise sagedust.

                          Egas peale 50/50 eriti midagi peale 60/40 jaotuste polegi. Lihtsalt peavad inimesed ise olema natuke ettevaatlikumad.
                          Kasumijaotus ei peagi scammimise sagedust muutma, vaid suurendama üldist stakemise profitit kui korduvalt staked. Ala 5 inimest, 1 laseb üle jääd miinusesse 50/50 diili puhul. Kui 1 5-st 80/20 diili puhtul üle laseks oleks see-eest ikkagi kasumis vms.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #103
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            No 80/20 stiilis taked on rohkem 2+2s.. Ja pole micro stakeid.

                            Kaine mõistus ikkagi aitab kõige rohkem, lased username googleist läbi, igasuguseid 100~ posti mehi ei stakei ja ei usu mesijutte nagu MTTSNG mainis...

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #104
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Paar nadalat tagasi oli endalgi m6ttes, et kysiks steiki siit foorumist. Endamisi arutlesin, et kui steiki all mangida, siis vahemalt ei saa kogu rolli maha tiltida. Uurisin isegi Lenci kaest, et mis ja kuidas..

                              Samal 6htul laadisin 888pkr arvutisse ja nuputasin oma tunnikese oma kasutajanime ja parooli. Sain sisse pika pusimise peale. Ja oh imet, just oli algamas hispaanlastele m6ledud 5000$ friiroll. Mangisin ja tulin top100 sisse ning kontol uhkeldas 5dollarit.

                              Edasi mangisin 1$ sngsid ja paar paeva hiljem oli roll solid 50$. Jargmiseks v6tsin ette MTTd pisikese biniga. Sealt edasi tulid juba final tabled jne. Miskit head hitti ei saanudki, pidevalt miskid 5-9 kohad. Ja nii ma siis viimased 2 nadalat vahelduva eduga pokerdasin. Taitsa vahva oli. Tilti polnud, yle rolli ei manginud kordagi.
                              Tana l6unal sisse logides oli kontol 920$. Ehk siis tasa ja targu grind oli senini korralikult tootnud.

                              Yhtakki laksin tilti nagu ennemuiste.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Martingalemine v6is alata. M6lemas jargnevas kaes laksid rahad sisse turnis.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              busto


                              Kena kevadet k6igile!

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #105
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                No 80/20 stiilis taked on rohkem 2+2s.. Ja pole micro stakeid.
                                Need on pikemad staked ka ja mida paremaks tulemused lähevad seda rohkem saad ka plekki.
                                Ise olin 2+2 kaudu ühes pikemas stake diilis mingi 2010. Alguses oli diil mingi 70/30 stakeja kasuks ja lõpuks kui juba väga head tulemused olid siis oli juba 70/30 minu kasuks, aga selles diilis oli lisaks veel iganädalane coaching.
                                Tho vahepeal paari suurema downeri ajal tõmmati diil 50/50 peale 70/30 pealt ja siis jälle oli omamoodi motti grindida, et tagasi rajale saada. Mul oli siuke süsteem ka, et iga nädala pühapäeval tegime spliti ja tegin buddytransa ning lisaks e-mail tulemustest stakejale. Kui make upis olin pühapäevaks siis lihtsalt kirjutasin, et miinuses ja järgmine pühapäev kui up olin siis make upist ülesse jälle splitti. Jube mugav oli.
                                Last edited by qbj0hn; 03.04.12, 00:11.

                                Comment

                                Working...