Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Algselt postitas LuuK Vaata postitustHinna poolest saab ühe 30"-se eest 4 24"-st. Ei tea kas selline tehniline lahendus on olemas millega saaks need 24sed 2X2 formatsioonis "kokku kleepida"? Insta 48"(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tglt ma lappasin seda setupite teemat läbi ja üritasin leida ühte mis sinna postitati aga peale 3e tuhandet posti andsin alla. Igatahes ühel tüübil oli seal setup kus oli kuus 24''-30'' monitori nii ühendatud ja üks suur pilt oli ees.Last edited by qbj0hn; 01.03.12, 23:07.
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Lol Erick Lindgren ei suuda $2.8K võlga mitme kuuga ära maksta: http://forumserver.twoplustwo.com/19...broke-1174183/
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
See on parem video:Algselt postitas Codecci Vaata postitust[youtube]sFk6hxHIR0Q[/youtube]
holy f*ck
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Pead jah. Kingitusena saata lastes vist sai ilma, kunagi vähemalt.Algselt postitas tonis Vaata postitustOskab keegi öelda, et kui tellin ebayst läpaka ning see saadetakse usast, kas siis pean eestis tulumaksu ka maksma?
Või saab ka kuidagi nii saata, et ei peaks tulumaksu maksma?
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Suitsukate obv.Algselt postitas kjmrc Vaata postitusttra niggerid, te puurite kell pool 9 hommiku fuck!!!!
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Järgmine aasta võiks eest meistrikate kavas olla ka suitsukate meistrivõistluste üks sideevent. Ainult suitsumehed saavad mängida ja kogu aeg peab suits ees olema. ETPF saaks tõenäoliselt kohe sponsorrahasid suurtematelt tubakakompaniidelt.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustSuitsukate obv.
Suitsukate maailmameistrivõistluse võidavad kindlalt Kreeklased.
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Tra, kell 3 läksin magama, mõtlesin, et saan ilusti välja puhata tänaõhtuks ja voilaa, meetri kaugusel keegi laseb iga 2 minuti tagant puuriga.. mjäuuuuAlgselt postitas timz0333 Vaata postitustSuitsukate obv.
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
tulumaksu ei pea, käibemaksu peab. võivad nõuda arvet tõestuseks, isegi kui on väärtus väiksemaks pandud/kingitusena märgitud. samas võib ka niisama läbi minna.Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitustPead jah. Kingitusena saata lastes vist sai ilma, kunagi vähemalt.
Comment
-
Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Suht kahtlane, et praegusel ajal läpakas niisama tollist läbi läheb. Maksma pead käibemaksu ja tollimaksu. Ja kui nad avastavad, mis pakis on, siis nad küsivad sinult väärtust tõestavat dokumenti, kui sul seda pole, siis võetakse turuhind ja koostatakse sulle arve. Või saadetakse tagasi.
Comment
Comment